Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Łowieckiej 33 oraz Górowskiej 49 w Lesznie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00429010
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00429010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-25 02:41
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-064aa040-2fd8-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6970013207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00429010 z dnia 2024-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Łowieckiej 33 oraz Górowskiej 49 w Lesznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001030598

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelecka 7

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosirleszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirleszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Łowieckiej 33 oraz Górowskiej 49 w Lesznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-064aa040-2fd8-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378682

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 31.MOSIR.ZP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ul. Łowieckiej 33 w Lesznie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, obejmująca zwłaszcza:
• Przegląd i wykonanie wyprawek na zniszczonych fragmentach płyty boiska polegające na wycięciu na pełną grubość pasków wybrzuszeń oraz uzupełnienie.
• Oczyszczenie nawierzchni drogowych, mechaniczne
• Zagruntowanie powierzchni boiska
• Wykonanie natrysku powierzchniowego nawierzchni poliuretanowych
• Linie poziome boisk malowanie farbami
• Demontaż istniejących ławek
• Montaż ławek metalowych bez oparcia
• Montaż ławek metalowych z oparciem
• Wymiana miejscowa nawierzchni z trawy syntetycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 138975,55 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ul. Górowskiej 49 w Lesznie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, obejmująca zwłaszcza:
• Przegląd i wykonanie wyprawek na zniszczonych fragmentach płyty boiska polegające na wycięciu na pełną grubość pasków wybrzuszeń oraz uzupełnienie.
• Oczyszczenie nawierzchni drogowych, mechaniczne
• Zagruntowanie powierzchni boiska
• Wykonanie natrysku powierzchniowego nawierzchni poliuretanowych
• Linie poziome boisk malowanie farbami
• Demontaż istniejących ławek
• Montaż ławek metalowych bez oparcia
• Wymiana miejscowa nawierzchni z trawy syntetycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 142012,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert na część 1 przedmiotu zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert na część 1 przedmiotu zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane