ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE.

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00429038
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00429038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-25 07:33
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41fbc34b-1f39-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ KLECHAElbląg, PL · lot 0
510 197,68 PLN
NORBERT SZULCMorąg, PL · lot 1
232 038,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00429038 z dnia 2024-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/21wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Odział Gospodarczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41fbc34b-1f39-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00242676/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 ROBOTA BUDOWLANA – STRZELNICA GARNIZONOWA W ELBLĄGU

1.1.9 ROBOTA BUDOWLANA -STRZELNICA GARNIZONOWA TYPU A W BRANIEWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21WOG-SZP.2812.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 5162601,63 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 742375,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części zamówienia nr 1 jest: Robota budowlana – strzelnica garnizonowa w Elblągu.

Budowa: Strzelnica garnizonowa w KNW przy ul. Łęczyckiej w Elblągu

Zakres robót obejmuje:

I. Stanowiska strzeleckie – 9 szt.
• Impregnacja konserwacyjna grzybobójcza powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz krawędzi klap i podestów strzeleckich preparatem barwiącym.
• Naprawy betonowej nawierzchni przyległej bezpośrednio do podestów stanowisk strzeleckich.

II. Przesłony.

• Przesłona pionowa nr 1 i nr 2 konieczna wymiana uszkodzonych elementów drewnianych oraz uzupełnienie kruszywem frakcji 2-20 mm
• Częściowa lub całkowita wymiana deskowania szalowego elementów żelbetowych przesłon ( stosowanie drewna liściastego w przesłonach jest zabronione)
• Impregnacja środkiem ogniochronnym elementów drewnianych
• Impregnacja środkiem koloryzującym, grzybobójczym elementów drewnianych
• Naprawa elementów stalowych w parapetach przesłony nr 1 (regeneracja blach parapetu) demontaż i ponowny montaż zregenerowanej blachy grubości 10 mm
• Wymiana łat na konstrukcji żelbetowej przesłon
• Demontaż i ponowny montaż blach osłonowych otworów wsypowych
• Uzupełnienie kruszywem przestrzeni pod parapetami stalowymi przesłony nr 1
• Uzupełnienie kruszywem przestrzeni przesłony nr 2
• W przesłonie nr 4 i 5 należy dokonać monolitycznych napraw betonu zbrojonego po uszkodzeniach od pocisków specjalistyczną zaprawą

III. Kulochwyt główny, kulochwyt dolny i kulochwyt przesłony nr 1.

• Częściowa wymiana deskowania słupów żelbetowych – powierzchnia frontowa i boczne ( używanie drewna liściastego w przesłonach jest zabronione)
• Impregnacja środkiem ognichronnym
• Impregnacja środkiem grzybobójczym
• Wymiana kryszywa frakcji 0-20mm na głębokość 60 cm (warstwa spodnia), 20 cm frakcji 2-5mm (warstwa wierzchnia wzmocniona geokratą) w skarpie kulochwytu głównego
• Wzmocnienie skarpy kulochwytu głównego geokratą wysokości 20cm
• Wymiana kruszywa frakcji 0-20mm (warsta spodnia), 2-5mm warstwa wierzchnia kulochwytu dolnego
• Wzmocnienie kulochwytu dolnego geowłókniną
• Darniowanie płaszczyzny frontowej i górnej kulochwytu dolnego,
• Kulochwyt dolny przesłony nr 1 wymaga uzupełnienia kruszywa i ukształtowania nasypu skarpy oraz zagęszczenia

Prace konserwacyjne strzelnicy garnizonowej powinny być oparte o najnowsze technologie budowlane i techniczne spełniające wymagania zawarte w Polskich Normach, zapewniające komfort pracy użytkownika oraz łatwe i bezpieczne obsługiwanie strzelnicy. Zastosowane rozwiązania techniczne, urządzenia oraz miejsce ich instalacji muszą spełniać wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ewakuacji sprzętu i mienia oraz ochrony przeciwpożarowej elementów strzelnicy.
Niezależnie od podanego zakresu prac należy przy realizacji przedmiotu zamówienia uwzględnić wymagania zawarte w obowiązujących przepisach i normach dla tego typu prac.

Uwaga:
• Wszystkie elementy drewniane szalujące powinny być łączone na półfelc.
• Wszystkie elementy drewniane przed montażem powinny być zaimpregnowane ognioochronnie i grzybobójczo z każdej strony.
• Wykonawca zobowiązany jest na dostarczenie atestów na zastosowane środki impregnacyjne, tarcice i wszystkie inne materiały przed ich wbudowaniem. Materiały budowlane oraz technologie ich wbudowania muszą być wcześniej zatwierdzone przez inspektora.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 4a do SWZ.
UWAGA:
Minimalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 36 miesięcy, maksymalny punktowany okres gwarancji i rękojmi wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 558464,84 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest: Robota budowlana - strzelnica garnizonowa typu A w Braniewie.

Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:

1. Strzelnica garnizonowa typu A

- Wymiana nadproży stalowych z profili ceowych 240 mm w przesłonie I i II nad stanowiskiem 2,3,5,6,8,9.
- Wymiana nadproży stalowych z profili dwuteowych 240 mm w przesłonie II nad stanowiskiem 2,3,5,6,8,9.
- Naprawa elementów betonowych w przesłonie I i II.
- Wymiana jednostronnego deskowania w przesłonie I i II oraz osłona elementów metalowych przesłony na całej jej długości.
- Impregnacja wymienionych okładzin drewnianych przesłony I i II w kolorze ciemnym.
- Przesianie usuniętej zasypki z przesłony I i II z ponownym jej wbudowaniem oraz uzupełnieniem brakującej zasypki o frakcji 2-5mm.
- Uzupełnienie nasypów kulochwytów dolnych na 100, 150, 200m oraz kulochwycie głównym.
- Wywiezienie i utylizacja odpadów budowlanych.

2. Strzelnica pistoletowa
- Remont wieży sterowniczej: wymiana stopni schodowych stalowych wraz ze spocznikiem i pomostem, wymiana pokrycia dachu i obicia ścian z blachy falistej, odnowienie powłok malarskich konstrukcji stalowej, wymiana grzejnika elektrycznego 1500W.
- Wymiana oszklenia części stolarki okiennej stalowej i uzupełnienie okitowania.
- Montaż daszków zabezpieczających drzwi zewnętrzne budynku technicznego
przed opadami atmosferycznymi.
- Montaż opraw oświetleniowych nad wejściami do budynku technicznego.
- Montaż znaków ostrzegawczych o strefie zagrożenia hałasem.
- Wywóz i utylizacja odpadów powstałych przy robotach budowlanych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 4b do SWZ.
UWAGA:
Minimalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 36 miesięcy, maksymalny punktowany okres gwarancji i rękojmi wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 183910,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510197,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 717641,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510197,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TOMASZ KLECHA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781002840

7.3.3) Ulica: ul. Rawska 18b

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510197,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232038,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297531,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232038,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE „NORBUD” NORBERT SZULC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411591118

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 7

7.3.4) Miejscowość: Morąg

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232038,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zakończenie całości robót budowlanych, stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia nastąpi w terminie:
1) Część zamówienia nr 1:
60 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy (przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 01.07.2024 r.);
2) Część zamówienia nr 1:
40 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy (przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 08.07.2024 r.).
2024-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane