Modernizacja budynku użyteczności publicznej Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka w Złotoryi

Powiat Złotoryjski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00429087
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00429087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-25 07:59
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c773d14c-1d9a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
6941682348
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychStolarka budowlanaInstalowanie okienInstalowanie drzwi

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL ADAMCZYKKielce, PL · lot 0
6 799 440 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00429087 z dnia 2024-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku użyteczności publicznej Szpitala Powiatowego
im. A. Wolańczyka w Złotoryi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Złotoryjski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Niepodległości 8

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768786940

1.5.8.) Numer faksu: 768786955

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-zlotoryja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-zlotoryja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-zlotoryja.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku użyteczności publicznej Szpitala Powiatowego
im. A. Wolańczyka w Złotoryi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c773d14c-1d9a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027830/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku użyteczności publicznej Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka w Złotoryi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344825

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.272.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6701734,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
- zapewnienie systemu sygnalizacji SSP/SAP – Zamawiający rozumie przez to dostawę i montaż instalacji oddymienia klatek schodowych oraz detekcji gazów, a także instalacji napowietrzenia klatek schodowych (wentylatory nawiewne)
- wydzielenie klatek schodowych służących do ewakuacji ze strefy pożarowej wraz z montażem drzwi o wymaganych właściwościach przeciwpożarowych – Zamawiający rozumie przez to roboty budowlane i montaż elementów wskazanych w dokumentacji projektowej
- wymianę stolarki drzwiowej i okiennej w budynku szpitalnym
Wykonawca będzie realizował przedmiot Zamówienia w czynnym całodobowo podmiocie leczniczym, który będzie nieprzerwanie udzielać świadczeń zdrowotnych podczas realizacji zadania, co może uniemożliwić czasowe wyłączenie lub zamknięcie poszczególnych pomieszczeń w tych podmiotach w trakcie realizacji przedmiotu Zamówienia.
Wykonawca będzie zobowiązany do takiej organizacji wykonywanych prac, by nie uniemożliwiać udzielania świadczeń zdrowotnych.
Wykonawca będzie realizować roboty budowlane stanowiące przedmiot Zamówienia w sposób jak najmniej uciążliwy dla użytkowników obiektu, w tym pacjentów, umożliwiający ich prawidłowe funkcjonowanie.
UWAGA: Wykonawca będzie zobligowany do dokonania pomiarów otworów okiennych i drzwiowych z natury w fazie wykonawczej przed rozpoczęciem robót i zamówieniem materiałów.
WAŻNE: W okresie udzielonej gwarancji Wykonawca jest zobowiązany do ponoszenia kosztów serwisowania i obowiązkowych przeglądów technicznych dostarczonych przez siebie urządzeń. Zamawiający wymaga aby czas reakcji/przyjazdu nie przekraczał 48 godzin od momentu zgłoszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

44220000-8 - Stolarka budowlana

45421132-8 - Instalowanie okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6799440,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9704700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6799440,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRBiUT KARBUD Karol Adamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572763682

7.3.3) Ulica: ul. Szwedzka 8/25

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-135

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Instalacje sanitarne, instalacje elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6799440,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane