sukcesywne dostawy środków czystości
SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00429486
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-25 09:52
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7272392503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszcząceŚrodki do czyszczenia toaletŚrodki do czyszczenia podłóg
Wykonawcy
2 przyznane
BARTŁOMIEJ OSIŃSKIMiszewo Wielkie, PL
233 180,26 PLNBARTŁOMIEJ OSIŃSKIMiszewo Wielkie, PL
233 180,26 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.