Remont instalacji kanalizacji w budynku Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej w Karczewie
Gmina Karczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00429722
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00429722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-25 10:48
- Lokalizacja
- Karczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ae46616-3217-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5321962030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00429722 z dnia 2024-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji kanalizacji w budynku Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej w Karczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Karczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 28
1.5.2.) Miejscowość: Karczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 780 65 88
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.szulc@karczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.karczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,168888,42835c079b8db43cb2fb41bd806c1153.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji kanalizacji w budynku Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej w Karczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ae46616-3217-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068276/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Remont instalacji kanalizacji w budynku Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej w Karczewie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380542
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2024.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem instalacji kanalizacji w budynku Przedszkola Nr 1 przy ul. Bednarskiej w Karczewie. Zakres robót obejmuje m. in.: rozdział kanalizacji sanitarnej od tłuszczowej; montaż separatora tłuszczu; wymianę poziomów podposadzkowych; wymianę podejść kanalizacyjnych do przyborów - tylko w obrębie kondygnacji piwnicy. Szczegółowo przedmiot zamówienia określają: Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ; Dokumentacja projektowa; Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; Przedmiar robót (przedmiar ma charakter pomocniczy) – stanowiące Załączniki Nr: 12; 13; 14; 15 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Wyżej wymienione dokumenty zamówienia dostępne są na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj. na Platformie przetargowej – adres strony podany jest w punkcie 3.1.) niniejszego Ogłoszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do 9 lipca 2024 r. do godziny 12:30 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający zobowiązany jest unieważnić niniejsze postępowanie.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania opublikowane zostało 9 lipca 2024 r., na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem wskazanym w punkcie 1.6.) niniejszego Ogłoszenia.| 2024-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |