„Rewitalizacja cmentarza przy ul. 1-Maja w Boguszowie-Gorcach”
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00430277
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00430277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-25 12:58
- Lokalizacja
- Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae6a00c5-7daa-4ec0-9ca6-7981392ea2dc
- Identyfikator
- 8862572804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00430277 z dnia 2024-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja cmentarza przy ul. 1-Maja w Boguszowie-Gorcach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1
1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja cmentarza przy ul. 1-Maja w Boguszowie-Gorcach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae6a00c5-7daa-4ec0-9ca6-7981392ea2dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045306/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rewitalizacja cmentarza przy ul. Maja w Boguszowie- Gorcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie w szczególności następujących robót, tj.:
1) przebudowę istniejących schodów terenowych prowadzących do kaplicy wraz z murkami oporowymi,
2) wymianę opaski wokół budynku,
3) wymianę drenażu opaskowego wraz z wykonaniem izolacji pionowej ścian,
4) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
5) wymianę parapetów,
6) wykonanie nowego otynkowania budynku po uprzednim usunięciu starego tynku wraz z malowaniem i wykonaniem cokołu,
7) wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z niezbędnym remontem elementów konstrukcji dachu i wykonaniem nowych obróbek,
8) wymianę rynien i rur spustowych wraz z włączeniem do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej,
9) wymianę instalacji elektrycznej wraz z montażem oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego,
10) dostawę i montaż wyposażenia kaplicy,
11) wykonanie nowej posadzki,
12) oczyszczenie i pomalowanie istniejącej drewniej podsufitki,
13) impregnację i malowanie drewnianych elementów strefy zadaszenia wraz z wykonaniem nowego pokrycia,
14) wykonanie nowych tynków wewnętrznych wraz z malowaniem po uprzednim usunięciu starego tynku,
15) zamontowanie w dachu systemowej wyrzutni powietrza,
16) wykonanie pozostałych Robót ujętych w Dokumentacji projektowej z uwzględnieniem wytycznych Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w zakresie budynku kaplicy,
17) dostawę i montaż tablicy informacyjnej o przyznanym dofinansowaniu zgodnie z wytycznymi instytucji dofinansowującej.
Szczegółowy opis robót budowlanych będących przedmiotem niniejszego zamówienia zawierają dokumentacja projektowa oraz STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), dalej ustawa Pzp, unieważnia w/w postępowanie o udzielenie zamówienia.Uzasadnienie prawne: zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2024-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |