Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Rogowo i Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Rogowo – Prace remontowo – budowlane i adaptacyjne

Gmina Rogowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00430579
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00430579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-25 13:52
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f73210a-3219-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
8921429788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie wentylacjiKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolacja cieplnaPokrywanie podłóg i ścianSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty murarskieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00430579 z dnia 2024-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Rogowo i Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Rogowo – Prace remontowo – budowlane i adaptacyjne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogowo

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Rogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rogowo 51

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-515

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801622

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rogowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rogowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminarogowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Rogowo i Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Rogowo – Prace remontowo – budowlane i adaptacyjne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f73210a-3219-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063770/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Rogowo i Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Rogowo – Prace remontowo – budowlane i adaptacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zostanie wskazana w Informacjach dodatkowych, ponieważ ilość znaków jest ograniczona.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380154

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Og.271.TP.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4905747,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Rogowo.
4. Źródła finansowania zamówienia w części niepokrytej wkładem własnym:
CZĘŚĆ 1:
1) zadanie realizowane w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w oparciu o Uchwałę Rady Ministrów i objęte wstępną Promesą Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie dotyczącą dofinansowania inwestycji Nr Edycja8/2023/317/PolskiLad,
2) zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.
5. Lokalizacje inwestycji:
CZĘŚĆ 1:
1) TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY ROGOWO – SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGOWIE (Rogowo 31, 87-515 Rogowo) - działka oznaczona nr ewidencyjnym 298/3 obręb 18 Rogowo.
2) TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY ROGOWO – URZĄD GMINY W ROGOWIE (Rogowo 51, 87-515 Rogowo) - działka oznaczona nr ewidencyjnym 361/1 i 448/3 obręb 18 Rogowo.
7. Zakres prac oraz szczegółowe informacje dotyczące wykonania zadania zostały przedstawione w załączniku nr 6 – dokumentacja techniczna oraz załączniku nr 2 – PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.5.) Wartość części: 4826020,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Rogowo – Prace remontowo – budowlane i adaptacyjne
Źródła finansowania zamówienia w części niepokrytej wkładem własnym:
1) zadanie współfinansowane jest ze środków pochodzących z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza na lata 2021- 2027, w ramach Priorytetu 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarach rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, działanie: FEKP.08.24 Usługi społeczne i zdrowotne
1) UTWORZENIE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINIE ROGOWO – PRACE REMONTOWO – BUDOWLANE I ADAPTACYJNE (Rogowo 51, 87-515 Rogowo) - działka oznaczona nr ewidencyjnym 361/1 i 448/3 obręb 18 Rogowo.
7. Zakres prac oraz szczegółowe informacje dotyczące wykonania zadania zostały przedstawione w załączniku nr 6 – dokumentacja techniczna oraz załączniku nr 2A – PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45262522-6 - Roboty murarskie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.5.) Wartość części: 1208048,53 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający dnia 9.07.2024 r. o godzinie 10:00 przekazał informację o zabezpieczeniu :
część 1 - 2 100 000,00 zł brutto

na realizację przedmiotowego zadania.
Kwoty zaproponowane przez Wykonawcę znacząco przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5360530,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5360530,52 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający dnia 9.07.2024 r. o godzinie 10:00 przekazał informację o zabezpieczeniu :

część 2 - 1 208 048,52 zł brutto
na realizację przedmiotowego zadania.
Kwoty zaproponowane przez Wykonawcę znacząco przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1941974,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1941974,20 PLN

2024-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane