PRZEPROWADZENIE MODERNIZACJI I DOSTOSOWANIA BUDYNKU DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOSZCZOWIE DO WYMOGÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Dom Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00430947
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00430947/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-25 15:02
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44befaab-0e4a-11ef-9b7e-467806a93518
Identyfikator
6561202856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne elektryczneSystemy wykrywania ogniaOświetlenie awaryjneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00430947 z dnia 2024-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEPROWADZENIE MODERNIZACJI I DOSTOSOWANIA BUDYNKU DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOSZCZOWIE DO WYMOGÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292398393

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koniecpolska 20

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413942038

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpswloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpswloszczowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/925343

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEPROWADZENIE MODERNIZACJI I DOSTOSOWANIA BUDYNKU DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁOSZCZOWIE DO WYMOGÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44befaab-0e4a-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430947

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00317991

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155242,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część I – Wykonanie instalacji elektrycznej dla Wył PWP
3. Zakres rzeczowy zamówienia (odpowiednio dla wszystkich części 1-4) obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
b) roboty budowlane i odtworzeniowe;
c) roboty elektryczne;
d) roboty montażowe;
e) dostawa niezbędnych materiałów i wyposażenia;
f) badanie i sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania zastosowanych systemów i materiałów.

Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności lub uzyskanie zezwoleń, to wykonawca wykona te prace i czynności oraz uzyska niezbędne zezwolenia własnym kosztem i staraniem
4. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.
5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji (specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych) zostały określone w:
a) Projekcie technicznym zabudowy przeciwpożarowej dla Wyłącznika Prądu dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie przy ul. Koniecpolskiej 20 stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
b) Przedmiarze robót dotyczących instalacji elektrycznej dla Wył PWP stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
c) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej sterowania oddymianiem dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
d) Przedmiarze robót instalacji elektrycznej dla oddymiania stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ.
e) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 , stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.
f) Przedmiarze robót dla instalacji oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ.
g) Projekcie dot. Sposobu dostosowania drogi ewakuacyjnej w budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do aktualnych przepisów przeciwpożarowych dotyczących ewakuacji ludzi z budynku stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
h) Przedmiarze robót dotyczących przystosowania klatki schodowej do przepisów p.poż. stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ.
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
7. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy
europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Przy składaniu oferty równoważnej wymaganym jest, aby Wykonawca udowodnił Zamawiającemu, że oferowane przez niego urządzenia lub materiały są równoważne w stosunku do zaproponowanych w projekcie, przedstawiając niezbędną dokumentację potwierdzającą, że zaoferowane materiały/ urządzenia/wyroby zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 11243,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część II – Wykonanie instalacji elektrycznej dla oddymiania
3. Zakres rzeczowy zamówienia (odpowiednio dla wszystkich części 1-4) obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
b) roboty budowlane i odtworzeniowe;
c) roboty elektryczne;
d) roboty montażowe;
e) dostawa niezbędnych materiałów i wyposażenia;
f) badanie i sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania zastosowanych systemów i materiałów.

Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności lub uzyskanie zezwoleń, to wykonawca wykona te prace i czynności oraz uzyska niezbędne zezwolenia własnym kosztem i staraniem
4. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.
5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji (specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych) zostały określone w:
a) Projekcie technicznym zabudowy przeciwpożarowej dla Wyłącznika Prądu dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie przy ul. Koniecpolskiej 20 stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
b) Przedmiarze robót dotyczących instalacji elektrycznej dla Wył PWP stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
c) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej sterowania oddymianiem dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
d) Przedmiarze robót instalacji elektrycznej dla oddymiania stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ.
e) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 , stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.
f) Przedmiarze robót dla instalacji oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ.
g) Projekcie dot. Sposobu dostosowania drogi ewakuacyjnej w budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do aktualnych przepisów przeciwpożarowych dotyczących ewakuacji ludzi z budynku stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
h) Przedmiarze robót dotyczących przystosowania klatki schodowej do przepisów p.poż. stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ.
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
7. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy
europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Przy składaniu oferty równoważnej wymaganym jest, aby Wykonawca udowodnił Zamawiającemu, że oferowane przez niego urządzenia lub materiały są równoważne w stosunku do zaproponowanych w projekcie, przedstawiając niezbędną dokumentację potwierdzającą, że zaoferowane materiały/ urządzenia/wyroby zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 13215,35 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część III – Wykonanie instalacji dla oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego
3. Zakres rzeczowy zamówienia (odpowiednio dla wszystkich części 1-4) obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
b) roboty budowlane i odtworzeniowe;
c) roboty elektryczne;
d) roboty montażowe;
e) dostawa niezbędnych materiałów i wyposażenia;
f) badanie i sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania zastosowanych systemów i materiałów.

Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności lub uzyskanie zezwoleń, to wykonawca wykona te prace i czynności oraz uzyska niezbędne zezwolenia własnym kosztem i staraniem
4. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.
5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji (specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych) zostały określone w:
a) Projekcie technicznym zabudowy przeciwpożarowej dla Wyłącznika Prądu dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie przy ul. Koniecpolskiej 20 stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
b) Przedmiarze robót dotyczących instalacji elektrycznej dla Wył PWP stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
c) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej sterowania oddymianiem dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
d) Przedmiarze robót instalacji elektrycznej dla oddymiania stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ.
e) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 , stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.
f) Przedmiarze robót dla instalacji oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ.
g) Projekcie dot. Sposobu dostosowania drogi ewakuacyjnej w budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do aktualnych przepisów przeciwpożarowych dotyczących ewakuacji ludzi z budynku stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
h) Przedmiarze robót dotyczących przystosowania klatki schodowej do przepisów p.poż. stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ.
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
7. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy
europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Przy składaniu oferty równoważnej wymaganym jest, aby Wykonawca udowodnił Zamawiającemu, że oferowane przez niego urządzenia lub materiały są równoważne w stosunku do zaproponowanych w projekcie, przedstawiając niezbędną dokumentację potwierdzającą, że zaoferowane materiały/ urządzenia/wyroby zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

4.5.5.) Wartość części: 84302,86 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Część IV – Przystosowanie klatki schodowej do przepisów p. poż.
3. Zakres rzeczowy zamówienia (odpowiednio dla wszystkich części 1-4) obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
b) roboty budowlane i odtworzeniowe;
c) roboty elektryczne;
d) roboty montażowe;
e) dostawa niezbędnych materiałów i wyposażenia;
f) badanie i sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania zastosowanych systemów i materiałów.

Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności lub uzyskanie zezwoleń, to wykonawca wykona te prace i czynności oraz uzyska niezbędne zezwolenia własnym kosztem i staraniem
4. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.
5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji (specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych) zostały określone w:
a) Projekcie technicznym zabudowy przeciwpożarowej dla Wyłącznika Prądu dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie przy ul. Koniecpolskiej 20 stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
b) Przedmiarze robót dotyczących instalacji elektrycznej dla Wył PWP stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
c) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej sterowania oddymianiem dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
d) Przedmiarze robót instalacji elektrycznej dla oddymiania stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ.
e) Projekcie technicznym instalacji elektrycznej wewnętrznej oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego dla Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie ul. Koniecpolska 20 , stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.
f) Przedmiarze robót dla instalacji oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ.
g) Projekcie dot. Sposobu dostosowania drogi ewakuacyjnej w budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do aktualnych przepisów przeciwpożarowych dotyczących ewakuacji ludzi z budynku stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
h) Przedmiarze robót dotyczących przystosowania klatki schodowej do przepisów p.poż. stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ.
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
7. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy
europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Przy składaniu oferty równoważnej wymaganym jest, aby Wykonawca udowodnił Zamawiającemu, że oferowane przez niego urządzenia lub materiały są równoważne w stosunku do zaproponowanych w projekcie, przedstawiając niezbędną dokumentację potwierdzającą, że zaoferowane materiały/ urządzenia/wyroby zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

4.5.5.) Wartość części: 46480,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część I nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część II nie została złożona żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część III nie została złożona żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta złożona na Część IV została odrzucona z powodu przekroczenia terminu na złożenie wyjaśnień.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2024-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane