„Zakup i sukcesywna dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg.”
INNEKO RCS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00431093
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-25 15:56
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5993198055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sól drogowa
Wykonawcy
4 przyznane
DS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubin, PL
245 385 PLNDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubin, PL
245 385 PLNDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubin, PL
245 385 PLNDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubin, PL
245 385 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.