Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku do potrzeb osób niepełnosprawnych
Powiat Kraśnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00431456
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00431456/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-26 08:51
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a1a0f84-338f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7151716935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00431456 z dnia 2024-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku do potrzeb osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kraśnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatkrasnicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-krasnicki/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku do potrzeb osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a1a0f84-338f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431456
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061339/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku do potrzeb osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku do potrzeb osób niepełnosprawnych”.
2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych robót budowlanych dotyczących obiektów służących rehabilitacji w związku z potrzebami osób niepełnosprawnych, z wyjątkiem rozbiórki tych obiektów w Zespole Szkół Specjalnych w Kraśniku.
3. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności:
1) skucie warstw posadzki w piwnicy,
2) usunięcie gruntu do poziomu spodu istniejących ław fundamentowych,
3) weryfikację głębokości posadowienia istniejących fundamentów oraz głębokości podszybia projektowanego trzonu windy - podbicie istniejących fundamentów, gdy wykaże to przeprowadzona weryfikacja,
4) wykop pod fundament szybu windowego,
5) wykonanie warstw konstrukcyjnych pod posadzki,
6) zbrojenie i zalewanie ław fundamentowych,
7) zbrojenie szybu windowego i opartych na nim belek podciągów i fragmentów stropów żelbetowych,
8) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych istniejących i projektowanych oraz szybu windowego,
9) systematyczne dokonywanie rozbiórek stropów na poszczególnych kondygnacjach, w miarę postępu robót budowy szybu windowego,
10) wykucie otworów w ścianach sąsiednich szybu pod drzwi wewnętrzne na poszczególnych kondygnacjach,
11) wykonanie nadszybia szybu wraz z jego ociepleniem w części strychowej budynku,
12) roboty wykończeniowe po przekuciach i rozbiórkach związanych budową szybu windowego,
13) uszczelnienie stropu szybu windowego po obwodzie dylatacji wzdłuż istniejących ścian na wszystkich kondygnacjach,
14) montaż windy dla osób z niepełnosprawnościami,
15) wykonanie zasilania windy osobowej - maszynownia w wybudowanym szybie,
16) wykonanie tablic bezpiecznikowych,
17) uszczelnienie stropu szybu windowego po obwodzie dylatacji wzdłuż istniejących ścian,
18) wymianę okna usytuowanego w granicy działki na poziomie piwnicy oraz wymianę w dwóch miejscach fragmentów izolacji termicznej ścian zewnętrznych ze styropianu na wełnę mineralną i wykończeniem tykiem cienkowarstwowym,
19) wyburzenie ściany działowej na schodach wewnętrznych wiodących na poddasze z montażem fragmentu balustrady o pionowych pętach,
20) wstawienie balustrady zapobiegającej omyłkowe zejście do piwnicy,
21) ocieplenie ściany klatki schodowej na wysokości poddasza,
22) wykonanie docieplenia sufitu klatki schodowej wraz z sufitem podwieszanym o odporności ogniowej,
23) wstawienie klapy oddymiającej w dachu wraz z montażem ławy kominiarskiej stopni schodowych,
24) wykucie otworów z założeniem nadproży, pod projektowane do zamontowania drzwi w nowo powstałych pomieszczeniach,
25) wykucie otworu i wstawienie drzwi,
26) wykucie otworu w ścianie zewnętrznej z istniejącymi oknami na poziomie piwnicy i parteru oraz montaż drzwi zewnętrznych oraz okna,
27) wykonanie zadaszenia żelbetowego nad drzwiami wejściowymi,
28) uzupełnienie fragmentów izolacji termicznej ściany zewnętrznej po wykuwaniu otworów pod drzwiami i oknem w przedsionku widny,
29) dostosowanie pomieszczeń sanitarnych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
30) wydzielenie pożarowe klatki schodowej K1,
31) wydzielenie kotłowni pod względem pożarowym poprzez obudowanie stropu do klasy odporności ogniowej,
32) remont schodów zewnętrznych i budowę pochylni dla osób z niepełnosprawnościami,
33) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wod.-kan. w pomieszczeniach sanitarnych,
34) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego na ciągach komunikacyjnych,
35) wykonanie instalacji oddymienia klatki schodowej K1,
36) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz instalacji sygnalizacji przekroczenia zawartości gazu w pomieszczeniu kotłowni, wykonanie instalacji przeciwporażeniowej,
37) wykonanie innych robót nie wymienionych w niniejszym ustępie, a ujętych w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45410000-4 - Tynkowanie
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261410-1 - Izolowanie dachu
45321000-3 - Izolacja cieplna
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45314310-7 - Układanie kabli
45313100-5 - Instalowanie wind
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert złożonych w przedmiotowym postępowaniu (po odrzuceniu oferty z najniższą ceną) przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia.| 2024-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |