Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w miejscowości Świniarsko
Wójt Gminy Chełmiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00431619
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00431619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-26 09:34
- Lokalizacja
- Chełmiec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f848cf9-3920-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7343445768
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00431619 z dnia 2024-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w miejscowości Świniarsko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wójt Gminy Chełmiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892127
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Papieska 2
1.5.2.) Miejscowość: Chełmiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-395
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 548 02 10
1.5.8.) Numer faksu: 18 548 02 43
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelmiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f848cf9-3920-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w miejscowości Świniarsko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f848cf9-3920-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042916/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w miejscowości Świniarsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395251
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPR.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest remont nawierzchni istniejącego boiska piłkarskiego, wykonanie ogrodzenia z montażem bramy wjazdowej, wykonanie miejscowych utwardzeń, montaż prefabrykowanych trybun stalowych.
W załączniku do niniejszej SWZ Zamawiający udostępnia szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający STWIORB, orientacyjny przedmiar robót oraz PZT.
KOD CPV:
45212290-5 Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45236119-7 Naprawa boisk sportowych
45212140-9 Obiekty rekreacyjne
45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu na realizację zadania pn. „Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego w miejscowości Świniarsko” w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu 2024/BZP 00395251/01 z dnia 2024-07-03 nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1
Jednocześnie Zamawiający informuje, że wobec czynności Zamawiającego przysługują Wykonawcom środki oraz innym podmiotom wskazanym w art. 505 PZP, środki ochrony prawnej w terminach i zgodnie z zasadami określonymi w Dziale IX PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |