ODTWORZENIE SPRAWNOŚCI TECHNICZNEJ SPRZĘTU SŁUŻBY MPS

Dowództwo 1 Brygady Logistycznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00431738
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-26 10:04
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9671180577
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji zbiornikówUsługi naprawcze i konserwacyjne

Wykonawcy

3 przyznane

JAN ZARĘBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMurowana Goślina, PL
70 000 PLN
MACIEJ HARASIMOWICZWałcz, PL
70 000 PLN
JAN ZARĘBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMurowana Goślina, PL
644 841,41 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.