Rewitalizacja dawnego zespołu palazzo in fortezza z ogrodami w Zbąszyniu.

Gmina Zbąszyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00431754
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00431754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-26 10:08
Lokalizacja
Zbąszyń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-873d1901-353d-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7881917617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty renowacyjneUsługi ochrony budynków historycznychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania parkówUsługi ochrony obiektów historycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00431754 z dnia 2024-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja dawnego zespołu palazzo in fortezza z ogrodami w Zbąszyniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszyń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Porucznika Żwirki 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbąszyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-360

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 68 3866009

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://zamowienia.zbaszyn.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja dawnego zespołu palazzo in fortezza z ogrodami w Zbąszyniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-873d1901-353d-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029345/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rewitalizacja Parku Miejskiego w Zbąszyniu, w tym rewitalizacja dawnego zespołu palazzo in fortezza z ogrodami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPRUI.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 837398,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem tej części zamówienia jest Rewitalizacja Wieży Bramnej.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych został opisany w Dokumentacji projektowej, Dokumentacji Badań Konserwatorskich Wieży Bramnej, Projekcie rewaloryzacji założenia ogrodowo-parkowo-fortecznego w Zbąszyniu, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, oraz Przedmiarach Robót.
3. Do obowiązków wykonawcy należy dokonanie niezbędnych uzgodnień dla realizowanego zakresu prac, w tym z Wojewódzkim Konserwatorem Zbytków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych

4.5.5.) Wartość części: 203252,03 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem tej części zamówienia jest Rewitalizacja założenia ogrodowo-parkowo-fortecznego.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych został opisany w Dokumentacji projektowej, Dokumentacji Badań Konserwatorskich Wieży Bramnej, Projekcie rewaloryzacji założenia ogrodowo-parkowo-fortecznego w Zbąszyniu, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, oraz Przedmiarach Robót.
3. Do obowiązków wykonawcy należy dokonanie niezbędnych uzgodnień dla realizowanego zakresu prac, w tym z Wojewódzkim Konserwatorem Zbytków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

4.5.5.) Wartość części: 634146,34 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną w części 1. - 966 082.11 PLN przekracza kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia – 250 000 PLN,

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną w części 2. - 1 541 121,27 PLN przekracza kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia – 950 000 PLN

2024-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane