Prace konserwatorskie przy budynku kostnicy w zespole cmentarza komunalnego w Sycowie
Gmina Syców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00432156
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00432156/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-26 11:45
- Lokalizacja
- Syców, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-266f2df6-1808-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 9111778954
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00432156 z dnia 2024-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie przy budynku kostnicy w zespole cmentarza komunalnego w Sycowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Syców
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Syców
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.zmyslona@sycow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sycow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-266f2df6-1808-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie przy budynku kostnicy w zespole cmentarza komunalnego w Sycowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-266f2df6-1808-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432156
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055275/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Prace konserwatorskie przy budynku kostnicy w zespole cmentarza komunalnego w m. Syców
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITI.271.07.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Prace konserwatorskie przy budynku kostnicy w zespole cmentarza komunalnego w Sycowie
2. Budynek kostnicy cmentarnej jest obiektem parterowym, niepodpiwniczonym. Wejście do budynku na elewacji południowej, na elewacji przeciwległej okno, ściany boczne bez otworów okiennych. Stolarka drewniana. Dach dwuspadowy kryty papą ze sklepieniem krzyżowym - gotyckim. Rynny i rury spustowe stalowe w kolorze naturalnym – ocynkowane.
3. W zakres planowanych robót remontowych budynku wchodzi m.in.
- zmiana pokrycia dachu – usunięcie papy i deskowania, ułożenie nowej blachy płaskiej na rąbek stojący,
- wzmocnienie/wymiana elementów konstrukcyjnych dachu,
- wykonanie obróbek blacharskich – stalowe ocynkowane,
- wymiana orynnowania i rur spustowych – stalowe ocynkowane,
- izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych,
- skucie luźnych tynków na ścianach (wewnątrz i na zewnątrz), wymiana uszkodzonych cegieł,
- usunięcie mchów i porostów z elementów budynku wraz z dezynfekcją preparatem biobójczym,
- w warstwie cokołowej nałożenie warstwy uszczelniającej (materiał powłokowy na bazie cementu,
drobnych piasków i dodatków uszczelniających), krzyżowa obrzutka przekrywająca (tynk trasowo –
cementowy), dwie warstwy tynku renowacyjnego (tynk na bazie wapna trasowego, białego cementu, piasku),
gruntowanie wszystkich powierzchni (farba podkładowa o chropowatej powierzchni), wykończyć tynkiem cementowo-wapiennym renowacyjnym cienkowarstwowym, gruntowanie przed malowaniem, farba podkładowa oraz nawierzchniowa,
- na pozostałych częściach ścian uzupełnienie braków tynkiem czysto wapiennym nawierzchniowym,
gruntowanie wszystkich powierzchni (farba podkładowa o chropowatej powierzchni), wykończenie tynkiem cementowo-wapiennym renowacyjnym cienkowarstwowym, gruntowanie przed malowaniem, farba podkładowa oraz nawierzchniowa,
- rekonstrukcja gzymsów i detali metodą „z narzutu” i „ciągnioną” z zaprawy wapiennej lub cem-wapiennej
z wykończeniem cienkowarstwową szpachlą lub cienkowarstwowym tynkiem, gruntowanie przed malowaniem,
farba podkładowa oraz nawierzchniowa,
- zabezpieczenie elementów środkiem hydrofobizującym,
- renowacja tynków wewnętrznych wg opisów powyżej (strefa cokołowa i strefa pozostałej ściany), ściany
wewnątrz malować farbami odpornymi na działanie wilgoci,
- wymiana drzwi,
- wymiana okna, malowanie krat (okno drewniane, szkło przezierne),
- demontaż lamp zewnętrznych,
- inne roboty wynikające ze specyfiki inwestycji.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiar stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAL-BUD BŁAŻEJ RUBIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301502154
7.3.3) Ulica: Jana Kazimierza 14
7.3.4) Miejscowość: Ostrzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 63-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |