(BZP.271.14.2024) Budowa wybiegu dla psów w Tarnowskich Górach – dzielnica Lasowice
GMINA TARNOWSKIE GÓRY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00432459
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00432459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-26 12:45
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2954f27-1769-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6452538184
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00432459 z dnia 2024-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
(BZP.271.14.2024) Budowa wybiegu dla psów w Tarnowskich Górach – dzielnica Lasowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWSKIE GÓRY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 4
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.tgory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.tarnowskiegory.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tarnowskiegory.logintrade.net/zapytania_email,165840,14571ffaced892395c85fce8d56f032a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
(BZP.271.14.2024) Budowa wybiegu dla psów w Tarnowskich Górach – dzielnica Lasowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2954f27-1769-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032281/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa wybiegu dla psów przy ul. Rozpłochowskiej w Tarnowskich Górach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333510
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 251086,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie wybiegu dla psów w Tarnowskich Górach w dzielnicy Lasowice przy ul. Gen. Andersa z dostępem od strony ul. Rozpłochowskiej, obejmująca swym zakresem między innymi:
- wykonanie ogrodzenia wybiegu wraz ze śluzą wejściową,
- montaż urządzeń dla psów w strefie agility – urządzenia 8 sztuk przeszkód (kładka, równoważnia, tunel, obręcz do skoków, szałas, słupki do slalomu, drążki do skoków, tor z rurek),
- montaż elementów małej architektury (ławki, kosze, tablice),
- montaż 6 lamp solarnych ulicznych,
- wykonanie terenu utwardzonego kostką brukową grubości 6 cm.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 2 do SWZ,
2) Opis wymaganych urządzeń agility oraz wymagany zakres ich równoważności – załącznik nr 1 do OPZ,
3) Dokumentacja projektowa (w tym przedmiar robót) – załącznik nr 7 do SWZ,
4) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 20.06.2024 r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu tj. oferty Wykonawcy Sara Tokarczyk Sarnitex z siedzibą Przylesiu, ul. Przylesie 88a (kod pocztowy 49-351).Dnia 26.07.2024 r. Wykonawca Sara Tokarczyk Sarnitex złożył drogą elektroniczną pismo informujące o odstąpieniu od zawarcia umowy z Zamawiającym w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
W związku z tym, że oferta Wykonawcy jest jedyną pozostałą w postępowaniu (pozostałe oferty zostały odrzucone), Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z art. 263 ustawy Pzp tj. dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Z uwagi na powyższe, postępowanie podlega unieważnieniu na mocy art. 255 pkt 7 ustawy Pzp gdyż wybrany wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365925,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365925,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |