"Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Ciasna"
GMINA CIASNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00433164
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00433164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-26 15:11
- Lokalizacja
- Ciasna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfad8e94-dbb5-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 5751865341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00433164 z dnia 2024-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Ciasna"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIASNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Ciasna
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-793
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ciasna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ciasna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/; https://bip.ciasna.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Ciasna"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfad8e94-dbb5-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.02.02-IZ.01-107/24 PRIORYTET II Fundusze Europejskie na zielony rozwój DZIAŁANIE 02.02 Efektywność energetyczna budynków użyteczności publicznej – ZIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.MB.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 46984,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje wymianę stolarki okiennej - 18 szt, wymiana stolarki drzwiowej – 1 szt, montaż parapetów granitowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 12.03.2024 Gmina Ciasna, jako Zamawiający, opublikowała na stronieBiuletynu Informacji Publicznej postepowanie o udzielenie zamówienia dla zadania pn.: Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w ramach zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Ciasna.
W dniu 27 marca 2024 r., przed otwarciem ofert, Zamawiający udostępnił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 40 000 zł brutto.
W postępowaniu złożono trzy oferty:
Oferta nr 1: Montaż Partner Barbara Filarowska, 46-053 Dąbrowice, ul. Krótka 2
Oferta nr 2: Zakład Usługowy Paweł Suliga, 29-105 Krasocin, Sułków 24
Oferta Nr 3 : OKNO-TECH z ZPU Patryk Pilarek, 76-200 Słupsk, ul. Daszyńskiego 2
Najkorzystniejsza spośród złożonych ofert oferowała cenę brutto w wysokości 52 156,98 zł. Zamawiający, na chwilę obecną, nie ma możliwości zwiększenia kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w/w zadania do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 poz. 1605 z późn. zm.) Gmina Ciasna, jako Zamawiający, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52156,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63498,35 PLN
| 2024-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |