Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (4 części) – edycja 2/2025

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00185506
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00185506/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-10 13:02
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55e98f51-ea71-462a-86a3-be11fe1af2b1
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biegłych

Wykonawcy

4 przyznane

ARTUR ŚLUSARCZYKKraków, PL · lot 0
26 640 PLN
MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
29 487,8 PLN
MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 2
11 804,88 PLN
MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 3
13 951,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00185506 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (4 części) – edycja 2/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55e98f51-ea71-462a-86a3-be11fe1af2b1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (4 części) – edycja 2/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55e98f51-ea71-462a-86a3-be11fe1af2b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00185506

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107747

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 86219,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie operatów szacunkowych objętych zakresem zamówienia dla części 1 (wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową sporządzoną zgodnie ze stanem aktualnym) lokali w rozumieniu ustawy o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1048), określających:
1) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) lub lokalu o przeznaczeniu innym niż mieszkalny (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej,
2) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) powstałego z adaptacji części wspólnych budynków (np. strychy),
3) cenę 1 m² nieruchomości gruntowej, na której usytuowany jest budynek, w którym usytułowany jest lokal (niewyodrębniony lub wyodrębniony) przeznaczony do zbycia,
4) wartość rynkową pomieszczenia przynależnego do lokalu (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
5) zaktualizowaną na dzień wykonania operatu wartość nakładów poniesionych przez Gminę Miejską Kraków / Skarb Państwa przez okres określony w aktualnie obowiązującej uchwale Rady Miasta Krakowa w sprawie zasad zbywania lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków (lokalu niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
6) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały – za zgodą właściciela – przebudowy lub rozbudowy budynku stanowiącego własność Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia art. 218 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.),
7) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały przebudowy lub rozbudowy budynku w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1061 ze zm.) w zakresie dotyczącym nakładów koniecznych, położonych na terenie Gminy Miejskiej Kraków w jednostce ewidencyjnej Nowa Huta - planowana liczba lokali do wycen w 2025 roku to 90 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.5.) Wartość części: 25609,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie operatów szacunkowych objętych zakresem zamówienia dla części 2 (wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową sporządzoną zgodnie ze stanem aktualnym) lokali w rozumieniu ustawy o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1048), określających:
1) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) lub lokalu o przeznaczeniu innym niż mieszkalny (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej,
2) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) powstałego z adaptacji części wspólnych budynków (np. strychy),
3) cenę 1 m² nieruchomości gruntowej, na której usytuowany jest budynek, w którym usytułowany jest lokal (niewyodrębniony lub wyodrębniony) przeznaczony do zbycia,
4) wartość rynkową pomieszczenia przynależnego do lokalu (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
5) zaktualizowaną na dzień wykonania operatu wartość nakładów poniesionych przez Gminę Miejską Kraków / Skarb Państwa przez okres określony w aktualnie obowiązującej uchwale Rady Miasta Krakowa w sprawie zasad zbywania lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków (lokalu niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
6) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały – za zgodą właściciela – przebudowy lub rozbudowy budynku stanowiącego własność Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia art. 218 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.),
7) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały przebudowy lub rozbudowy budynku w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1061 ze zm.) w zakresie dotyczącym nakładów koniecznych, położonych na terenie Gminy Miejskiej Kraków w jednostce ewidencyjnej Śródmieście - planowana liczba lokali do wycen w 2025 roku to 117 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.5.) Wartość części: 33292,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie operatów szacunkowych objętych zakresem zamówienia dla części 3 (wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową sporządzoną zgodnie ze stanem aktualnym) lokali w rozumieniu ustawy o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1048), określających:
1) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) lub lokalu o przeznaczeniu innym niż mieszkalny (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej,
2) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) powstałego z adaptacji części wspólnych budynków (np. strychy),
3) cenę 1 m² nieruchomości gruntowej, na której usytuowany jest budynek, w którym usytułowany jest lokal (niewyodrębniony lub wyodrębniony) przeznaczony do zbycia,
4) wartość rynkową pomieszczenia przynależnego do lokalu (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
5) zaktualizowaną na dzień wykonania operatu wartość nakładów poniesionych przez Gminę Miejską Kraków / Skarb Państwa przez okres określony w aktualnie obowiązującej uchwale Rady Miasta Krakowa w sprawie zasad zbywania lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków (lokalu niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
6) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały – za zgodą właściciela – przebudowy lub rozbudowy budynku stanowiącego własność Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia art. 218 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.),
7) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały przebudowy lub rozbudowy budynku w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1061 ze zm.) w zakresie dotyczącym nakładów koniecznych, położonych na terenie Gminy Miejskiej Kraków w jednostce ewidencyjnej Krowodrza - planowana liczba lokali do wycen w 2025 roku to 44 sztuki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.5.) Wartość części: 12520,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie operatów szacunkowych objętych zakresem zamówienia dla części 4 (wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową sporządzoną zgodnie ze stanem aktualnym) lokali w rozumieniu ustawy o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1048), określających:
1) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) lub lokalu o przeznaczeniu innym niż mieszkalny (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej,
2) wartość rynkową lokalu mieszkalnego (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego) powstałego z adaptacji części wspólnych budynków (np. strychy),
3) cenę 1 m² nieruchomości gruntowej, na której usytuowany jest budynek, w którym usytułowany jest lokal (niewyodrębniony lub wyodrębniony) przeznaczony do zbycia,
4) wartość rynkową pomieszczenia przynależnego do lokalu (niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
5) zaktualizowaną na dzień wykonania operatu wartość nakładów poniesionych przez Gminę Miejską Kraków / Skarb Państwa przez okres określony w aktualnie obowiązującej uchwale Rady Miasta Krakowa w sprawie zasad zbywania lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków (lokalu niewyodrębnionego lub wyodrębnionego),
6) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały – za zgodą właściciela – przebudowy lub rozbudowy budynku stanowiącego własność Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia art. 218 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.),
7) wartość nakładów poniesionych przez osoby, które dokonały przebudowy lub rozbudowy budynku w wyniku czego powstał lokal o przeznaczeniu mieszkalnym – stosownie do brzmienia przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1061 ze zm.) w zakresie dotyczącym nakładów koniecznych, położonych na terenie Gminy Miejskiej Kraków w jednostce ewidencyjnej Podgórze - planowana liczba lokali do wycen w 2025 roku to 52 sztuki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.5.) Wartość części: 14796,75 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ślusarczyk Artur LOGART

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121441791

7.3.3) Ulica: ul. B. Orlińskiego 10/15

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-878

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360520491

7.3.3) Ulica: ul. Czyżówka 14 lokal 2.13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29487,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360520491

7.3.3) Ulica: ul. Czyżówka 14 lokal 2.13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11804,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360520491

7.3.3) Ulica: ul. Czyżówka 14 lokal 2.13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13951,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Uwaga do sekcji 6.2. - 6.4. ogłoszenia: podane kwoty to oferowane ceny za wykonanie jednego operatu szacunkowego.
2. Uwaga do sekcji 8.2. ogłoszenia: podane kwoty to maksymalna wysokość wynagrodzenia.
3. Uwaga do sekcji 8.3. ogłoszenia: Przedmiot umowy realizowany będzie pod dnia jej zawarcia do 10 grudnia 2027 roku lub do wcześniejszego wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zamówienia.
4. Nr umowy zawartej w części 1: W/I/1285/GS/11/2025.
5. Nr umowy zawartej w częściach 2, 3 i 4: W/I/1271/GS/10/2025.
2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi