„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”

KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00433431
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00433431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-07-29 07:07
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5f742be-2a05-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6830003427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Geotechniczne usługi inżynieryjneRoboty wiertnicze i górnicze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00433431 z dnia 2024-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Kingi 1

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sa@kopalnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalniawieliczka.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa i montaż czujników rozwarstwienia stropu w Kopalni Soli "Wieliczka"”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5f742be-2a05-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368979

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KSW/2024/TRG/61

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 618000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia.
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót mających na celu zakup i montaż 42 sztuk czujników rozwarstwień stropu i jednego przenośnego rejestratora wartości zmierzonych rozwarstwień w podziemnych wyrobiskach zakładu Kopalnia Soli „Wieliczka”.
1.2. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w dwóch etapach. Wyrobiska, w których zostaną zamontowane czujniki rozwarstwień stropu w każdym z etapów określa załącznik nr 2 do specyfikacji.
1.3. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do:
1) zakupu i dostarczenia czujników rozwarstwienia stropu i jednego przenośnego rejestratora wartości zmierzonych rozwarstwień oraz innych urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy,
2) sporządzenia technologii wykonywania robót montażowych,
3) zorganizowania placu (rejonu) robót,
4) zapewnienia maszyn i urządzenia niezbędnych do wykonania montażu czujników rozwarstwień stropu,
5) zapewnienia osób posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do nadzoru nad prowadzonymi robotami montażowymi,
6) zamontowania i uruchomienia czujników rozwarstwień stropu w podziemnych wyrobiskach zakładu Kopalnia Soli „Wieliczka” w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, w komorach, o których mowa w załączniku nr 2 do specyfikacji.
1.4. Dostarczony przenośny rejestrator wartości zmierzonych rozwarstwień winien być przystosowany zarówno do odczytu rozwarstwieniomierzy zastosowanych przez Wykonawcę, jak i dotychczas używanych w Kopalni Soli „Wieliczka” czujników rozwarstwienia stropu.
1.5. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z:
1) dokumentacją projektową pod nazwą: „Projekt zabudowy czujników rozwarstwień stropu”, stanowiącą załącznik nr 3 do umowy,
2) Instrukcją bezpiecznego wykonywania transportu ręcznego na powierzchni i w wyrobiskach podziemnych Kopalni Soli „Wieliczka”, stanowiącą załącznik nr 4 do umowy,
3) Weryfikacją instrukcji stosowania obudowy kotwiowej w Kopalni Soli „Wieliczka” z września 2016 r., stanowiącą załącznik nr 5 do umowy,
4) Instrukcją bezpiecznego wykonywania obrywki stropów i ociosów w podziemnych wyrobiskach korytarzowych i komorowych Kopalni Soli „Wieliczka”, stanowiącą załącznik nr 6 do umowy,
5) Instrukcją bezpiecznego wykonywania prac za pomocą elektronarzędzi, stanowiącą załącznik nr 7 do umowy.
1.6. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę w złożonej ofercie rozwiązania równoważnego do przedstawionego w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do umowy, Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy zgodnie ze złożoną ofertą.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz zasady jego realizacji zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do specyfikacji. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego zamówienia zostały udostępnione do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl

4.5.3.) Główny kod CPV: 71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli (…) oferta z najniższa ceną przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny (…) najkorzystniejszej oferty”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 990420,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 990420,60 PLN

2024-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi