Modernizacja Połączenia Drogowego Pienińskich Parków Narodowych – Etap IV
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00434103
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00434103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-29 11:18
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73be04b8-1d95-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 491931399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434103 z dnia 2024-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Połączenia Drogowego Pienińskich Parków Narodowych – Etap IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 14
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 26 62 888
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Połączenia Drogowego Pienińskich Parków Narodowych – Etap IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73be04b8-1d95-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038001/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja połączenia drogowego Pienińskich Parków Narodowych - etap IV
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Polska – Słowacja 2021 – 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346550
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.261.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ciągu drogi powiatowej nr 1638K i 1679K które obejmować będą w szczególności dla:
1) remontu drogi powiatowej nr 1679K wygon-Niedzica w miejscowości Sromowce Wyżne w km od 0+000 do 1+020:
a) wykonanie frezowań istniejącej masy bitumicznej
b) wykonanie nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
c) remont istniejącego pobocza prawostronnego
d) uzupełnienie pobocza lewostronnego
e) wyprofilowanie rowów przydrożnych
f) wykonanie ścieku z kostki betonowej przy krawędzi jezdni i pobocza
g) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego (linie krawędziowe i linie w osi jezdni)
h) montaż barier energochłonnych
2) rozbudowy drogi powiatowej nr 1638K Krośnica - Sromowce Niżne w km 4+604,00 - 5+992,07 w miejscowości Sromowce Wyżne:
a) rozbudowa jezdni
b) budowa ścieżki pieszo-rowerowej
c) budowa poboczy
d) przebudowa zjazdów indywidualnych
e) likwidacja, przebudowa oraz wykonanie urządzeń wodnych
f) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu
g) branża sanitarna – sieć kanalizacji deszczowej
h) branża telekomunikacyjna – zabezpieczenie telekomunikacyjnej linii kablowej
i) wycinka drzew
3) przebudowy drogi powiatowej nr 1638K Krośnica-Sromowce Niżne w miejscowości Sromowce Wyżne w km ok. 5+992,07 do km 6+822
a) wykonanie frezowań istniejącej masy bitumicznej
b) wykonanie warstwy wiążącej
c) wykonanie nowej warstwy ścieralnej
d) remont istniejącego pobocza lewostronnego uzupełnienie pobocza lewostronnego
e) uzupełnienie pobocza prawostronnego
f) wyprofilowanie rowów przydrożnych
g) wykonanie ścieku z kostki betonowej przy krawędzi jezdni i pobocza
h) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego
i) remont zjazdów indywidualnych
j) montaż barier energochłonnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8874594,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11216081,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8874594,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7372221327
7.3.3) Ulica: Kamienica 1000
7.3.4) Miejscowość: Kamienica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-608
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8874594,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 370 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie uznaje się za zakończone. Wszelką korespondencję dot. postępowania prosi się o wysłanie na adres: pzd@nowotarski.pl| 2024-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |