„Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowno”

GMINA GŁOWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00434192
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00434192/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-29 11:36
Lokalizacja
Głowno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59bab406-12a0-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
7331304861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

COLAS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPalędzie, PL · lot 0
4 999 727,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434192 z dnia 2024-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOWNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Głowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-glowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.gmina-glowno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59bab406-12a0-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59bab406-12a0-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434192

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00076225/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366448

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GWI.271.1.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis inwestycji:
Inwestycja obejmuje modernizację dróg zlokalizowanych na terenie Gminy Głowno. Zadanie swoim zakresem uwzględnia m. in. wykonanie nowych nakładek asfaltowych oraz poboczy.

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Głowno”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w obrębie następujących dróg:
1) „Remont drogi Nr 120077 E w Karnkowie (działka nr 187/4, 187/7 i 187/3, obręb Karnków)” - zadanie obejmuje wykonanie remontu drogi gminnej o długości ok. 2 998,00 mb poprzez wykonanie nowej nakładki asfaltowej o szerokości zmiennej od 4,00 m do 4,10 m wraz z wykonaniem poboczy obustronnych z kruszywa łamanego o szerokości 0,50 m.
2) „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej Lubianków – Ostrołęka” - zadanie obejmuje wykonanie przebudowy drogi gminnej o długości ok. 762,50 mb poprzez wykonanie nowej nakładki asfaltowej o szerokości zmiennej od 3,50 m do 4,00 m wraz z wykonaniem poboczy obustronnych z kruszywa łamanego o szerokości od 0,25 m do 0,50 m.
3) „Remont drogi gminnej wewnętrznej Lubianków – Ostrołęka” - zadanie obejmuje wykonanie remontu drogi gminnej o długości ok. 1 264,00 mb poprzez wykonanie nowej nakładki asfaltowej o szerokości zmiennej od 3,80 m do 4,00 m wraz z wykonaniem poboczy obustronnych z kruszywa łamanego o szerokości od 0,25 m do 0,50 m.
4) „Przebudowa drogi wewnętrznej w Ziewanicach, gm. Głowno” - zadanie obejmuje wykonanie przebudowy drogi gminnej o długości ok. 352,00 mb poprzez wykonanie podbudowy i nakładki asfaltowej o szerokości 4,00 m wraz z wykonaniem poboczy obustronnych z kruszywa łamanego o szerokości 0,50 m.
5) „Przebudowa drogi gminnej Nr 120067 E w Konarzewie” - zadanie obejmuje wykonanie przebudowy drogi gminnej o długości ok. 822,00 mb poprzez wykonanie podbudowy i nakładki asfaltowej o szerokości 3,50 m oraz „mijanki” o szerokości 4,50 m wraz z wykonaniem poboczy obustronnych z kruszywa łamanego o szerokości 0,50 m.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa – załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4999727,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5166000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4999727,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631014321

7.3.3) Ulica: ul. Nowa 49

7.3.4) Miejscowość: Palędzie

7.3.5) Kod pocztowy: 62-070

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4999727,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane