Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39A, 39B na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00434228
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00434228/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-29 11:43
Lokalizacja
Zielonka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d197a22f-0615-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
1250000208
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ GRZENDAWarszawa, PL · lot 0
844 618,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434228 z dnia 2024-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39A, 39B na terenie
Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010153990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Zielonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-220

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: witu@witu.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witu.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/witu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39A, 39B na terenie
Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d197a22f-0615-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434228

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306217

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR/1/24/D8/L/16/004/05

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu klimatyzacji w budynku nr 39, 39A, 39B na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) wykonanie i uruchomienie instalacji klimatyzacji wraz z urządzeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
2) wykonanie instalacji zasilenia energetycznego i transmisji/sterowania;
3) wykonanie elementów budowlanych infrastruktury towarzyszącej takich jak podłoże pod posadowienie agregatów, obudowy agregatów;
4) wykonanie w ramach czynności odbiorowych następujących czynności:
a) przeszkolenia pracowników Zamawiającego w obsłudze systemu klimatyzacji;
b) dokonania niezbędnych sprawdzeń i pomiarów instalacji klimatyzacyjnej;
c) dokonania niezbędnych sprawdzeń i pomiarów instalacji elektrycznej;
d) dostarczenia niezbędnych instrukcji obsługi urządzeń;
e) wykonanie serwisu i konserwacji systemów klimatyzacyjnych w okresie 1 roku po zakończeniu inwestycji;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
1) Załączniku Nr 1 do projektowanych postanowień umowy - Opisie przedmiotu zamówienia wraz z dokumentem pn.: Wytyczne projektowe wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót (WPiST); stanowiącymi załączniki do projektowanych postanowień umowy;
2) Dokumentacji kosztorysowej - Przedmiar robót stanowi załącznik Nr 2 do SWZ (wersja „pdf” i ATH).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 844618,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1229577,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 844618,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMFORTKLIMA GRZEGORZ GRZENDA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8221416051

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 844618,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot umowy zostanie zrealizowany:
1) w zakresie określonym w § 1 ust. 2 pkt 1- 4 umowy w terminie do 70 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy;
2) w zakresie określonym w § 1 ust. 2 pkt 5 umowy przez okres 12 miesięcy od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy.
2024-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane