Budowa wyłączników prądu budynków wielomieszkaniowych przy ul. Modrzejowskiej 46 i ul. Siemońskiej 19 w Będzinie
Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00434320
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00434320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-29 12:04
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c194192b-37a3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6252154970
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434320 z dnia 2024-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wyłączników prądu budynków wielomieszkaniowych przy ul. Modrzejowskiej 46 i ul. Siemońskiej 19 w Będzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277508413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 16
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 775-81-31 wew. 207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzbm.bedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.bedzin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbm-bedzin.logintrade.net/zapytania_email,169658,14c7a6f03320c48cf92116b0aee172d5.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wyłączników prądu budynków wielomieszkaniowych przy ul. Modrzejowskiej 46 i ul. Siemońskiej 19 w Będzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c194192b-37a3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00364502/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa wyłączników przeciwpożarowych w budynkach mieszkalnych przy ulicy Siemońskiej 19 i Modrzejowskiej 46 w Będzinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394179
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189636,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja głównego zasilania budynków w energię elektryczną przez montaż certyfikowanych przeciwpożarowych wyłączników prądu.
Zakres robót obejmuje:
1. Montaż certyfikowanych przeciwpożarowych wyłączników prądu w kompleksie 5 budynków przy ul. Modrzejowskiej 46 w Będzinie.
2. Montaż certyfikowanego przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla budynku przy ul. Siemońskiej 19 w Będzinie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ, a zakres robót określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót załącznik nr 2 do SWZ, projekty techniczne załącznik nr 7a, 7b do SWZ.
Wykonawca przyjmując do wykonania ww. roboty obowiązany jest wykonać je ze szczególną starannością i dbałością o interesy Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz sztuką budowlaną. Przy wykonywaniu robót należy stosować wyroby dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
Każdy z Wykonawców ponosi pełną odpowiedzialność za skutki nie rozpoznania lub mylnego rozpoznania warunków realizacji zamówienia i stanu miejsca objętego przedmiotem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2024-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |