Utworzeniu bazy danych BDOT500, zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, dla wybranych obrębów ewidencyjnych Miasta Nowa Sól

POWIAT NOWOSOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00434326
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-29 12:06
Lokalizacja
Nowa Sól, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9251972202
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi bazy danychUsługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

Wykonawcy

3 przyznane

PIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
73 431 PLN
Gesut Projekt Sp. z o.o.Poznań, PL
45 896 PLN
MAŁGORZATA KOWALIKWarszawa, PL
55 350 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.