Modernizacja drogi powiatowej nr 1696N, odcinek Mikołajki-Łuknajno - etap I

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00434565
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00434565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-29 12:57
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9be37c5-0b8b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
7421845098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434565 z dnia 2024-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 1696N, odcinek Mikołajki-Łuknajno - etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751088

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nowogródzka 1

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd.sekretariat@powiat.mragowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_mragowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej nr 1696N, odcinek Mikołajki-Łuknajno - etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9be37c5-0b8b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038761/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja drogi powiatowej nr 1696N, odcinek Mikołajki-Łuknajno - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310913

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.261.1.8.2024.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi powiatowej nr 1696N – etap I polegająca na jej rozbudowie wraz z niezbędną przebudową obiektów budowlanych oraz istniejącej infrastruktury technicznej. Modernizacja obejmuje odcinek od drogi krajowej nr 16 od km 0+000 do km 0+567 i realizowana będzie na terenie miasta Mikołajki, gminie Mikołajki, powiatu mrągowskiego.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności
1) niezbędne roboty przygotowawcze, w tym zdjęcie humusu;
2) wykonanie konstrukcji nawierzchni projektowanej drogi;
3) budowa miejsc postojowych;
4) budowa drogi dla pieszych;
5) budowa drogi dla pieszych i rowerów;
6) budowa przejść dla pieszych;
7) wykonanie azylów dla pieszych;
8) budowę zjazdów do przyległych nieruchomości;
9) przebudowę skrzyżowań z przedmiotową drogą;
10) budowę drogi dojazdowej wewnętrznej;
11) przebudowę kolizji z urządzeniami infrastruktury technicznej;
12) budowę kanalizacji deszczowej;
13) przebudowę oświetlenia;
14) budowę muru oporowego;
15) prace wykończeniowe i towarzyszące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na wykonanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
2024-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane