Kolonie letnie 2024 z programem profilaktycznym dla dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00434595
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-29 13:03
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6311331802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejUsługi hotelarskie
Wykonawcy
2 przyznane
WOJCIECH JURKOWSKIOchotnica Górna, PL
56 658 PLNWOJCIECH JURKOWSKIOchotnica Górna, PL
56 658 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.