Przebudowa drogi - ul. Źródlana w Smardzewicach
GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00434792
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00434792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-29 13:43
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-602dc018-1cd4-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 7732282071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00434792 z dnia 2024-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi - ul. Źródlana w Smardzewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatomaszowmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi - ul. Źródlana w Smardzewicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-602dc018-1cd4-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013274/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi - ul. Źródlana w Smardzewicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342439
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stan istniejący:
Droga posiada nawierzchnię gruntową ulepszoną o szerokości około 4,0-4,5 m. Zjazdy do działek wzdłuż drogi nieutwardzone. Brak chodników,
Rozwiązania projektowe:
Klasa drogi „Wewnętrzna”,
Szerokość jezdni 3,5 m,
Szerokość poboczy 0,5 m,
Lokalizacja: odcinek od km 0+000 do km 0+310,18.
Zakres robót:
- roboty przygotowawcze,
- wykonanie pełnej konstrukcji jezdni o szer. 3,5 m o nawierzchni z kostki betonowej,
- wykonanie dwustronnego pobocza utwardzonego kruszywem łamanym o szer. 0,5 m,
- wykonanie zjazdów do nieruchomości,
- regulacja studzienek,
- przestawienie hydrantu.
Konstrukcja jezdni na odcinku od 0+000 km do 0+035 km:
- kostka brukowa betonowa (kolor szary) – 8 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego C90/3 – 20 cm,
- grunt stabilizowany cementem Rm=2,5 MPa – 15 cm.
- obramowanie jezdni opornikiem betonowym 12x25 cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15.
Konstrukcja jezdni na odcinku od 0+035 km do 0+310.18 km:
- kostka brukowa betonowa (kolor szary) – 8 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego C90/3 – 20 cm,
- obramowanie jezdni opornikiem betonowym 12x25 cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15.
Konstrukcja zjazdów i dojść do furtek:
- kostka brukowa betonowa – 8 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego C90/3 – 20 cm,
- obramowanie krawędzi bocznych obrzeżem betonowym 30x8 cm na ławie betonowej z oporem
z betonu C12/15.
Konstrukcja pobocza z kruszywa:
- kruszywo łamane 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie – 10 cm, szerokość 0,5 m. Pobocza należy wykonać ze spadkiem poprzecznym 8 %.
Szczegółowy zakres inwestycji oraz wymagania jakościowe określa dokumentacja techniczna, przedmiar robót i STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299994,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 624446,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299994,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROBRUK Jarosław Marusik Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732505111
7.3.4) Miejscowość: Buków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299994,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |