Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Al. Józefa Piłsudskiego 103 w ramach zadania : Termomodernizacja budynków komunalnych (...)
Gmina Dąbrowa Górnicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00435227
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00435227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-29 15:09
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-581a7056-e143-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 6292462689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00435227 z dnia 2024-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Al. Józefa Piłsudskiego 103 w ramach zadania : Termomodernizacja budynków komunalnych (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Górnicza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255312
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 21
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzakrzewski@dg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/5823
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dg.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Al. Józefa Piłsudskiego 103 w ramach zadania : Termomodernizacja budynków komunalnych (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-581a7056-e143-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032019/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Al. Józefa Piłsudskiego 103 w ramach zadania : Termomodernizacja budynków komunalnych w zakresie (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00246002
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.WIR.271.4.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji i termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej Nr 11 w Dąbrowie Górniczej.
2. W zakres prac wchodzą prace objęte wykonaną dokumentacją techniczną, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ , w tym. m.in.:
- wymiana okien i drzwi,
- ocieplenie ścian wraz z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej,
- ocieplenie przegród budowlanych w obiekcie,
- wykonanie opaski wokół budynku,
- modernizacja instalacji wod. – kan., c.o., elektrycznej, telefonicznej,
wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej,
- roboty rozbiórkowe,
- dostosowanie do warunków p.poż.
- przebudowa obiektu,
- zagospodarowanie terenu,
- roboty ogólnobudowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6012996,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6083088,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6012996,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i spółka” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 629 19 08 663
7.3.3) Ulica: Chopina 14
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres robot zlecanych podwykonawcom- roboty instalacji sanitarnej, roboty instalacji elektrycznej, stolarka i ślusarka .
Nazwy podwykonawców nie są znane na tym etapie postępowania.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6012996,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |