Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaworowie
Gmina Wiązów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00435619
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00435619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 08:26
- Lokalizacja
- Wiązów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c342695-0ec4-4ff8-b71d-85e316033c16
- Identyfikator
- 9141224485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00435619 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaworowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 37
1.5.2.) Miejscowość: Wiązów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713931136
1.5.8.) Numer faksu: 713931136 w. 13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.kowalsla@wiazow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wiazow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaworowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c342695-0ec4-4ff8-b71d-85e316033c16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013483/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaworowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaworowie.
Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych: Edycja 8.
W ramach inwestycji zaprojektowano:
- przebudowę układu ogrzewania w budynku szkoły podstawowej wraz ze zmianą źródła ciepła w zakresie instalacji sanitarnej, instalacji elektrycznych oraz konstrukcji;
- montaż systemu fotowoltaicznego, którego zadaniem będzie produkcja energii elektrycznej na potrzeby własne- moc instalacji 39,84 kW;
- termomodernizacja ścian zewnętrznych - w części budynku B, C;
- malowanie elewacji budynku – B, C- kolor należy wcześniej uzgodnić z Zamawiającym;
- wymiana pokrycia dachowego – część C;
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej – część B, C;
- wymiana części instalacji odgromowej – B, C;
- wydzielenie pomieszczenia gospodarczego w części budynku B w celu montażu pompy ciepła;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji, która stanowi załącznik do niniejszej SWZ.
Ponadto Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę.
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
44621100-0 - Grzejniki
42511110-5 - Pompy grzewcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najniższej oferty przewyższa kwotę jaką zamierza przeznaczyć Zamawiający na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1983655,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2236780,13 PLN
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |