Realizacja usług terapeutycznych w ramach programu „Za życiem” - edycja IV.
Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00435705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-30 08:49
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7543288121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
DUDU Psychosensorycznie Maja OrskaOpole, PL
10 800 PLNDUDU Psychosensorycznie Maja OrskaOpole, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.