Budowa budynku magazynu odpadów nr 2 w ZGO Pukinin

ZGO AQUARIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00185818
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00185818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-10 14:01
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41f3b77f-35e1-404d-b459-b231355de555
Identyfikator
8351567630
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiKonstrukcje z betonu zbrojonegoMontaż konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

KONS-MET GAŁĄZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłomków, PL · lot 0
488 865,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00185818 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynu odpadów nr 2 w ZGO Pukinin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZGO AQUARIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100441327

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 20

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 46 814 24 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgoaquarium.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zgoaquarium.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41f3b77f-35e1-404d-b459-b231355de555

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku magazynu odpadów nr 2 w ZGO Pukinin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41f3b77f-35e1-404d-b459-b231355de555

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00185818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093279

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 417913,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji „Budowa budynku magazynu odpadów nr 2 (kat. XVIII)”.
2.Budynek wykonany będzie, jako przyległy do północnej elewacji istniejącej hali namiotowej. Konstrukcja ścian budynku wykonana zostanie z betonowych bloków (mur oporowy). Ściany zwieńczone zostaną żelbetowym wieńcem obwodowym. Dach budynku wykonany zostanie, jako jednospadowy w konstrukcji stalowej. Parametry projektowanego budynku:
a) Powierzchnia zabudowy – 213,63 m2;
b) Powierzchnia użytkowa – 178,90 m2;
c) Wysokość w kalenicy – 7,95 m;
d) Kąt nachylenia połaci dachu – 9,5;
e) Szerokość elewacji frontowej (zachodniej) – 18,74 m;
f) Kubatura – 1485 m3.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Ustawienie konstrukcji ściany oporowej z bloków betonowych z robotami towarzyszącymi takimi jak: frezowanie istniejącej posadzki i/lub wykonanie podlewek,
b) Kotwienie ściany oporowej do konstrukcji posadzki,
c) Zwieńczenie konstrukcji ściany oporowej wieńcem,
d) Wykonanie stalowej konstrukcji dachu,
e) Roboty wykończeniowe.
4. Szczegółowy zakres i sposób wykonywania robót objętych zamówieniem przedstawiono w SWZ oraz załącznikach do SWZ w:
a) załączniku nr 9 tj. przedmiarze robót/kosztorys ofertowy;
b) załączniku nr 11 tj. projekt zagospodarowania działki;
c) załączniku nr 12 tj. projekt architektoniczno-budowlany;
d) załączniku nr 13 tj. opinie, uzgodnienia, pozwolenia i inne dokumenty;
e) załączniku nr 14 tj. projekt techniczny zawierający:
- projekt konstrukcji;
- obliczenia konstrukcji;
- projekt branży instalacji sanitarnej;
f) załączniku nr 15 tj. Ekspertyza – opinia techniczna w zakresie spełnienia wymogów ochrony przeciw pożarowej dla budynku magazynowego odpadów nr 2 przy północnej ścianie sortowni w pobliżu stacji transformatorowej 15/0,4kV typ MRw-bpp 20/2000-3.
g) załączniku nr 16 tj. specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót;
h) załączniku nr 17 tj. decyzja o pozwoleniu na budowę.
5. Ponadto roboty budowlane objęte umową mają być wykonane zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, warunkami technicznymi oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, a oddany obiekt musi spełniać wszystkie warunki gwarantujące jego użytkowanie zgodnie z celem, jakiemu ma służyć.
6. Na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcy są zobowiązani do szczegółowego zapoznania się z SWZ, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz terenem budowy, aby wnieść ewentualne zapytania i uwagi przed terminem składania ofert i podpisaniem umowy na realizację zadania.
7. Informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zamieszczono w SWZ, rozdział V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488865,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 626398,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488865,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONS-MET GAŁĄZKA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8361863821

7.3.3) Ulica: NAD STRUGĄ 2

7.3.4) Miejscowość: SŁOMKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 96-124

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488865,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

sekcja IV podano kwoty netto
sekcja VI podano kwoty brutto
2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane