Remont dachu Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce II
Gmina Mińsk Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00435931
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00435931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 09:46
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fb742e0-ea46-4f66-a44d-7995695ad66b
- Identyfikator
- 8222146576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00435931 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mińsk Mazowiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: -
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Chełmońskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 75 62 500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@minskmazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.minskmazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fb742e0-ea46-4f66-a44d-7995695ad66b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fb742e0-ea46-4f66-a44d-7995695ad66b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012506/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont dachu Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410866
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi remont dachu Szkoły Podstawowej imienia Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce (dalej zwaną Szkołą), zlokalizowanej przy ulicy Mazowieckiej 154 w miejscowości Stara Niedziałka na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki.
Przewidywany zakres robót obejmuje:
- rozebranie obróbek blacharskich, obróbki murów ogniowych, okapów, kołnierzy gzymsów itp.
- rozebranie obróbek blacharskich dachu, okapów nad oknami
- rozebranie pokryć z blachy
- demontaż membrany
- rozebranie elementów więźb dachowych - łat
- rozebranie elementów więźb dachowych - kontrłaty
- montaż membrany dachowej
- montaż kontrłat na dachu bez deskowania, rozstaw krokwi 85cm rozmiar 2,4cm x 5cm
- montaż łat na dachu z deski calówki
- pokrycie dachów blachą na rąbek 38mm
- obróbki blacharskie - wszystkie obróbki należy wykonać zgodnie z zaleceniami i informacjami
technicznymi producenta pokrycia dachowego
- obróbki blacharskie - dachu nad oknami + ogniomur
- obróbki blacharskie - kominy; włazy; wentylacja
- konserwacja rynien
- konserwacja rur spustowych
- demontaż i zabezpieczenie kabli instalacji fotowoltaicznej na czas remontu dachu oraz ich ponowny montaż i uruchomienie instalacji.
Rozebraniu oraz nowemu pokryciu podlega powierzchnia 2500 m2 powierzchni dachu.
Na dachu budynku Szkoły znajduje się instalacja fotowoltaiczna o łącznej mocy 72,23 kW. Układ wytwórczy składa się z 233 szt. modułów monokrystalicznych o mocy 310W-DC każdy, montowanych na konstrukcji wsporczej systemowej, instalacja podzielona na 12 stringów.
Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę (ograniczenie podwykonawstwa) kluczowej części zamówienia w następującym zakresie:
- rozebranie pokrycia dachowego,
- konserwacja rynien,
- konserwacja rur spustowych,
- rozbiórka pozostałych elementów zgodnie z przedmiarem,
- wykonanie nowego pokrycia dachu,
- wykonanie obróbek zgodnie z istniejącym projektem i zgodnie z przedmiarem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu cena oferty z najniższą ceną:1 163 033,28 zł, znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj.:
875.400,00 zł.
Jednocześnie Zamawiający nie ma możliwości finansowych, żeby zwiększyć kwotę w stopniu umożliwiającym wybór najkorzystniejszej oferty na realizację zamówienia objętego przedmiotowym postępowaniem, a tym samym zagwarantowanie środków finansowych na udzielenie przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |