Remont DP 3209 S ul. Powstańców Śląskich w Tworogu i ul. Wiejska w Nowej Wsi Tworoskiej
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00435956
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00435956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 09:51
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5dcc5a8-1110-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 6452170399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00435956 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont DP 3209 S ul. Powstańców Śląskich w Tworogu
i ul. Wiejska w Nowej Wsi Tworoskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276288702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pyskowicka 54
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp.tgory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.tgory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp.tgory/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont DP 3209 S ul. Powstańców Śląskich w Tworogui ul. Wiejska w Nowej Wsi Tworoskiej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5dcc5a8-1110-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00579797/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont DP 3290 S ul. Powstańców Śląskich w Tworogu i ul. Wiejska w Nowej Wsi Tworoskiej,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.07.10.05.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest “Remont DP 3209 S ul. Powstańców Śląskich w Tworogu
i ul. Wiejska w Nowej Wsi Tworoskiej”
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi powiatowej DP 3209S Roboty obejmują remont ulicy Powstańców Śląskich w Tworogu oraz ul. Wiejskiej w Nowej Wsi Tworoskiej.
W ramach robót należy wykonać w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącej nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych,
b) roboty ziemne,
c) wykonanie stabilizacji na miejscu oraz ułożenie warstwy podbudowy,
d) ułożenie warstwy wiążącej z mieszanek mineralo – bitumicznych AC 16 W gr. 8 cm,
e) ułożenie warstwy ścieralnej z AC11 S gr. 4 cm,
f) rozebranie istniejącego krawężnika betonowego na ławie betonowej z oporem (wraz z odwozem i utylizacją) i ułożenie nowego krawężnika betonowego 15x30 cm na ławie betonowej z oporem (w miejscach wjazdów stosować krawężniki 15x22cm),
g) rozbiórka istniejącej nawierzchni chodników, zjazdów (wywóz i utylizacja), wykonanie warstwy wzmacniającej oraz podbudowy, ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo- piaskowej,
h) budowa kompletnych wpustów odwodnienia ulicznego wraz z przykanalikami,
i) regulacja pionowa urządzeń infrastruktury podziemnej,
j) czyszczenie wraz z profilowaniem rowów przydrożnych,
k) wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego,
l) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego grubowarstwowego,
m) wykonanie geodezyjnego operatu powykonawczego z naniesieniem na zasoby.
Zakres robót budowlanych został ujęty w Przedmiarze robót. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do zapoznania się w terenie z aktualnym stanem technicznym DP 3290S oraz opracuje ofertę obejmującą należyte wykonanie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 12
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3478975,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3522117,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3478975,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa , ul Chopina 2 42- 700 Lubliniec, NIP 5751886343
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751886343
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3478975,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |