Termomodernizacja budynku przy ul. Lechitów 20 w ramach zadania: “Termomodernizacja budynków komunalnych na terenie miasta i gminy Piaseczno".

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00436052
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00436052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-30 10:15
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-159476da-0d2f-11ef-9b7e-467806a93518
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ KULIGOWSKIJózefosław, PL · lot 0
293 695,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436052 z dnia 2024-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku przy ul. Lechitów 20 w ramach zadania: “Termomodernizacja budynków komunalnych na terenie miasta i gminy Piaseczno".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-159476da-0d2f-11ef-9b7e-467806a93518

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku przy ul. Lechitów 20 w ramach zadania: “Termomodernizacja budynków komunalnych na terenie miasta i gminy Piaseczno".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-159476da-0d2f-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033835/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Termomodernizacja budynków komunalnych na terenie miasta i gmniny Piaseczno.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Spr. 53/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1768505,15 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 392739,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

“Termomodernizacja budynku przy ul. Lechitów 20 w ramach zadania: “Termomodernizacja budynków komunalnych na terenie miasta i gminy Piaseczno””


Roboty modernizacyjne związane z dociepleniem budynku.
Roboty objęte Przedmiotem Zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1. Postanowieniami SWZ,
2. Postanowieniami Umowy,
3. Wytycznymi Zamawiającego zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Złączniku A do Umowy oraz w pozostałych załącznikach do Umowy,
4. Dokumentacją projektową i techniczną opracowaną przez Jednostki Projektowe:
- Galileo Projekt Sebastian Galiński, ul. Warszawska 33d, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego
- Studio Budowlane „Unity” S.C., ul. Kędzierskiego 2/66, 01-493 Warszawa
5. STWiOR i przedmiary w branżach j.w.
6. Obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293695,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602467,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293695,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU SIMBUD Grzegorz Kuligowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670658396

7.3.3) Ulica: Osiedlowa

7.3.4) Miejscowość: Józefosław

7.3.5) Kod pocztowy: 05-509

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293695,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-03

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane