„Wykonywanie bieżącego utrzymania i drobnych remontów instalacji i urządzeń odwodnienia dróg publicznych znajdujących się na obszarze Gminy Miasto Świnoujście w roku 2024-2025”
Gmina Miasto Świnoujście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436065
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00436065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-07-30 10:17
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25c56404-3771-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8551571375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436065 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonywanie bieżącego utrzymania i drobnych remontów instalacji i urządzeń odwodnienia dróg publicznych znajdujących się na obszarze Gminy Miasto Świnoujście w roku 2024-2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Świnoujście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: (91) 321 24 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.swinoujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/um_swinoujscie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9482281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonywanie bieżącego utrzymania i drobnych remontów instalacji i urządzeń odwodnienia dróg publicznych znajdujących się na obszarze Gminy Miasto Świnoujście w roku 2024-2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25c56404-3771-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037237/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonywanie bieżącego utrzymania i drobnych instalacji i urządzeń odwodnienia dróg publicznych znajdujących się na obszarze Gminy Miasto Świnoujście w latach 2024-2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonywanie bieżącego utrzymania i drobnych remontów instalacji i urządzeń odwodnienia dróg publicznych znajdujących się na obszarze Gminy Miasto Świnoujście w roku 2024 2025”.
Zakres rzeczowy usługi obejmuje m.in.:
1.1. Zakres robót:
a) wykonanie prac interwencyjnych związanych z bieżącym utrzymaniem obiektów i urządzeń odwodnienia ulic, utrzymywanie ich w dobrym stanie technicznym,
b) wymiana uszkodzonej studni rewizyjnej lub chłonnej, wymiana kompletnego wpustu ulicznego, wymiana uszkodzonego odcinka kanału deszczowego,
c) usuwanie awarii na sieci kanalizacji deszczowej, wymiana lub uzupełnienie brakującej kratki wpustu ulicznego lub pokrywy włazu kanałowego na studni rewizyjnej (po zniszczeniu lub kradzieży),
d) oczyszczanie z osadzonego namułu i innych zanieczyszczeń kanałów deszczowych, usuwanie elementów obcych z kanału, tj. cegieł, betonu, kamieni, styropianu, gałęzi, wycinanie korzeni i narostów z wewnętrznych ścian kanałów,
e) oczyszczanie z namułu i innych zanieczyszczeń studni rewizyjnych i chłonnych, studzienek wpustów ulicznych, osadników zlokalizowanych na kolektorach kanalizacji deszczowej,
f) usuwanie porostów i innych zanieczyszczeń ze skarp wraz z odmuleniem dna rowów, cieków odwadniających, korytek ściekowych oraz ręczne oczyszczanie rowów z zanieczyszczeń mogących powodować piętrzenie stanu wód,
g) wykonywanie innych prac z zakresu odwodnienia ulic, uzgodnionych wspólnie lub na polecenie Zamawiającego, koniecznych dla zabezpieczenia sprawnego funkcjonowania kanalizacji deszczowej,
h) wykonywanie przynajmniej raz na tydzień przeglądów i kontroli urządzeń odwodnienia ulic, dokonywanych przez Wykonawcę samodzielnie lub na wniosek i w obecności przedstawiciela Zamawiającego.
i) koszenie i sprzątanie trawy na skarpach rowów odwadniających i zbiornikach retencyjnych,
j) pełnienie pogotowia eksploatacyjnego, zapewniającego całodobowy kontakt telefoniczny i za pośrednictwem maila, w dni robocze i w dni wolne od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
90513600-2 - Usługi usuwania osadów
90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nr BZP.271.1.21.2024 złożono jedną ofertę i podlegała ona odrzuceniu. W związku z tym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1245245,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1245245,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1245245,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |