Zorganizowanie i przeprowadzenie kreowania wizerunku - przeprowadzenie warsztatów z usługą stylisty, metamorfoza i zakup strojów dla uczestników projektu pn. „Zdobądź nowe umiejętności”
Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436077
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-30 10:20
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772026296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szansInne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Wykonawcy
7 przyznanych
ANGELIKA ZIELIŃSKAGRYBÓW, PL
19 390 PLNAWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota SkrobarczykCzęstochowa, PL
15 440 PLNAWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota SkrobarczykCzęstochowa, PL
12 800 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
15 640 PLNPUBLICITE ROBERT BOBULAKraków, PL
15 890 PLNANGELIKA ZIELIŃSKAGRYBÓW, PL
23 366 PLNAWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota SkrobarczykCzęstochowa, PL
15 440 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.