Naprawa drogi wewnętrznej w m. Łężany, dz. nr 284/27, obręb Leginy, gmina Reszel
POWIAT KĘTRZYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436142
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00436142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 10:36
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0606b0fe-4d2e-4b5c-b172-7c81fede3e5e
- Identyfikator
- 7421842131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436142 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa drogi wewnętrznej w m. Łężany, dz. nr 284/27, obręb Leginy, gmina Reszel
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.dados@starostwo.ketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9509241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa drogi wewnętrznej w m. Łężany, dz. nr 284/27, obręb Leginy, gmina Reszel2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0606b0fe-4d2e-4b5c-b172-7c81fede3e5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007503/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Naprawa drogi wewnętrznej w m. Łężany, dz. nr 284/27, obręb Leginy, gmina Reszel
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.PK.343.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa drogi wewnętrznej w miejscowości Łężany stanowiącej własność Skarbu Państwa oznaczonej jako działka nr 284/27, obręb Leginy, gmina Reszel o długości c.a. 180 mb, zgodnie z projektem zagospodarowania terenu pt. „Naprawa drogi wewnętrznej w m. Łężany dz. nr 284/27”, oraz przedmiarem robót stanowiących załączniki do SWZ.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
2) Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni,
3) Mechaniczne profilowanie zagęszczeń podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
4) Wykonanie warstwy odsączającej z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie,
5) Wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki niewiązanej stabilizowanej mechanicznie,
6) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
7) Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W,
8) Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznej,
9) Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S,
10) Montaż rur osłonowych na sieciach
2. Szczegółowe rozwiązania a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa:
1) projekt zagospodarowania terenu - zał. nr 8 do SWZ;
2) STWIOR - zał. nr 9 do SWZ;
3) przedmiar robót - zał. 10 do SWZ;
3. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 7 do SWZ.
4. Zamawiający nie przewiduje równoważności, o której mowa w Pzp.
Numeracja ustępów zgodna z SWZ, pełny tekst w rozdz. VI SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
PRAWNE: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający za-mierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.FAKTYCZNE: w niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: Przed-siębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki z ceną brutto 346.612,29 zł brutto. Cena tej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i podał do publicznej wiadomości na stronie prowa-dzonego postepowania: 170.000,00 zł brutto. W zaistniałych okolicznościach Zamawiający, dzia-łając w imieniu Skarbu Państwa, stwierdził, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia będącego przedmiotem w/w postępowania, w związku z powyższym koniecznym jest jego unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |