Instalacja systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w osobnym budynku administracyjnym i archiwum

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00436152
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00436152/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-30 10:38
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ab2ce00-b808-4663-8cf3-f5490506cd1c
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychAlarmy przeciwpożaroweSystemy wykrywania ognia

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436152 z dnia 2024-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w osobnym budynku administracyjnym i archiwum

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Instalacja systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w osobnym budynku administracyjnym i archiwum

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ab2ce00-b808-4663-8cf3-f5490506cd1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436152

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00260864/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Instalacja systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w osobnym budynku administracyjnym i archiwum

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407149

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-1020-2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania ze środków budżetu Województwa Świętokrzyskiego w 2024 roku pn. „Modernizacja energetyczna i bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze” w ramach którego obejmuje zadanie nr 3 pn. „Instalacja systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w osobnym budynku administracyjnym i archiwum”
2. W zakresie zamówienia jest wykonanie robót w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik od nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami”.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71315000-9 - Usługi budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta firmy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, gdyż jej treść nie jest zgodna z warunkami zamówienia. Formularz ofertowy został omyłkowo złożony z innego postępowania.
2024-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane