Wykonanie prac polegających na przystosowaniu zbiorników retencyjnych do wykorzystania zgromadzonej w nich wody, w parku Sady Żoliborskie, w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, w ramach projektu budże
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436160
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00436160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 10:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e8378c3-2193-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 01525966300186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436160 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac polegających na przystosowaniu zbiorników retencyjnych do wykorzystania zgromadzonej w nich wody, w parku Sady Żoliborskie, w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, w ramach projektu budże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300186
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 6/8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-627
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Zoliborz.WZP@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoliborz.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/161175/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac polegających na przystosowaniu zbiorników retencyjnych do wykorzystania zgromadzonej w nich wody, w parku Sady Żoliborskie, w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, w ramach projektu budże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e8378c3-2193-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005112/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przystosowanie zbiorników retencyjnych w parku Sady Żoliborskie do wykorzystania zgromadzonej w nich wody, w ramach projektu budżetu obywatelskiego, pn. Nie marnujemy wody w parku Sady Żoliborskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XVIII-WZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 186991,87 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 173252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Przygotowanie i zabezpieczenie terenu na czas realizacji ww. prac.
2. W oparciu i zgodnie z przedłożonymi materiałami stanowiącymi załączniki do opisu przedmiotu zamówienia:
1) montaż pomp abisyńskich na dwóch zbiornikach retencyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, wymiana włazów do studni drenażu;
2) remont alejki dojazdowej z kostki brukowej do pompy;
3) nasadzenia roślinności, która będzie stanowić naturalne wygrodzenie pomp;
4) umieszczenie tabliczek informacyjnych na pompach (logo budżetu obywatelskiego, woda niezdatna do picia).
3. Uprzątnięcie terenu wraz z wywozem odpadów i urobku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42122130-0 - Pompy wodne
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146718,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209033,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146718,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA OGRODNICZA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA MARZENA SZKLARZEWSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230035416
7.3.3) Ulica: Słoneczna
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146718,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |