Prace budowlane dotyczące dostosowanie sal lekcyjnych do potrzeb nauczania przedmiotów zgodnie z modelem STEAM realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Miasto Jasło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00436585
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00436585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-30 12:26
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-735f0dbc-3782-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
6851000345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436585 z dnia 2024-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace budowlane dotyczące dostosowanie sal lekcyjnych do potrzeb nauczania przedmiotów zgodnie z modelem STEAM realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.jaslo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,169303,01c2dbad8eb6d1a41a0e5db4646609de.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace budowlane dotyczące dostosowanie sal lekcyjnych do potrzeb nauczania przedmiotów zgodnie z modelem STEAM realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-735f0dbc-3782-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00091172/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Prace budowlane dotyczące dostosowania sal lekcyjnych do potrzeb nauczania przedmiotów zgodnie z modelem STEAM realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projekt pn. "Rozwój infrastruktury edukacyjnej w jasielskich przedszolach

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390583

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FE.042.35.2.2024:1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Prace budowlane dot. pracowni robotyki, programowania oraz zdobywania kompetencji teleinformatycznych w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Czackiego 2, 38 -200 Jasło

Działki ewid. Nr 351/3 i 351/4

Opis zamierzenia:

a) Wymiana drzwi do klasopracowni na drzwi antywłamaniowe o świetle 90 cm.
b) Wykonanie sufitu podwieszonego z PGK sięgającego nadproży okiennych.
c) Wymiana opraw oświetleniowych na oprawy o wymaganej ilości luksów i barwie światła z ewentualną modernizacją przewodów zasilających.
d) Obudowanie ścian płytami PGK z wykonaniem półek w formie blend na podręczny sprzęt komputerowy z gładzią gipsową i malowaniem farbami emulsyjnymi (nie używać farb lateksowych tylko farby zmywalne). Przygotowanie miejsc ponownego montażu tablic zwykłych, suchych oraz interaktywnych .
e) Rozbiórka istniejącego parkietu oraz listew przyściennych, skucie nierówności posadzki, wykonanie nowej warstwy wyrównawczej w formie samopoziomującej.
f) Wykonanie nowej posadzki ze zgrzewanej wykładziny pvc z wywinięciem na ścianę w formie cokolików. UWAGA! Wykładzina winna odznaczać się wysoką odpornością na oddziaływanie kółek krzeseł ruchomych w klasopracowni. Minimalna grubość wykładziny heterogenicznej lub homogenicznej musi wynosić 2 mm. Obowiązkowy znak CE.
g) Na ścianach gładzie gipsowe z malowaniem nawierzchniowym farbami posiadającymi atesty higieniczne PZH dla szkół.
h) Montaż 9 szt. żaluzji okiennych w formie rolet opuszczanych lub przesuwnych segmentowych w kolorach indygo lub podobnych powodujących półmrok w pomieszczeniu z monitorami.
i) Modernizacja instalacji elektrycznej polegającej na demontażu istniejącej instalacji z korytek pcv nadtynkowych, wykuciu bruzd w ścianach, wbudowaniu rurek instalacyjnych giętkich, karbowanych, zatynkowaniu bruzd i wciągnięciu nowych przewodów kabelkowych z montażem gniazd wtykowych podtynkowych z uziemieniem. W tym zakresie wymagana jest modernizacja TB (tablicy bezpiecznikowej) w wbudowaniem wyłącznika różnicowo-prądowego dla obwodu gniazd lub kilku obwodów. UWAGA! Zwiększyć ilość gniazd wtykowych według ustaleń z prowadzącymi zajęcia.
j) Modernizacja instalacji komputerowej i internetowej polegająca na wymianie przewodów z istniejących korytek nadtynkowych pcv na przewody o odpowiedniej klasie, wprowadzeniu ich w rurkę w bruździe ściennej jako instalacji podtynkowej, krosowaniu. Przeniesieniu modułów z szafą na przyległą ścianę .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 88458,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Prace budowlane dot. pracowni robotyki w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle przy ul. Wincentego Pola 9, 38- 200 Jasło

Działka nr ewid . 1300

Opis zamierzenia w pracowni robotyki wraz z zapleczem:

a) Wymiana 3 szt. istniejących drzwi w tym z zaplecza do klasopracowni z samozamykaczem. Wykonanie nowych szpalet drzwiowych.
b) Wymiana przewodów wodnych nad tynkiem do baterii zlewozmywakowej na przewody np. z PP w bruzdach z otuliną termiczną i zatynkowaną bruzdą. Wymiana odsadzki pionu kanalizacji pod sufitem z pomieszczenia wyżej na nowy pion z rur pcv.
c) Wymiana instalacji elektrycznej 230V na nową z dodatkowym przewodem N do gniazd wtykowych.
d) Wykonanie instalacji podtynkowej dla urządzeń audio i video wraz z montażem tablic i ekranów multimedialnych, rzutnika i instalacji nagłośnieniowej.
e) Modernizacja instalacji oświetleniowej na oprawy o mocy i barwie odpowiedniej dla danej pracowni. UWAGA! Należy wykonać pomiar natężenia oświetlenia zgodnie z wymogami normowymi.
f) Wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i suficie z malowaniem nawierzchniowym farbami posiadającymi atesty higieniczne PZH dla szkół.
g) Wykonanie instalacji internetowej według schematu stanowisk opracowanego przez gospodarza klasopracowni.
k) Demontaż płytek pcv, skucie nierówności warstwy wyrównawczej, wykonanie wylewki samopoziomującej z wykonaniem nowej posadzki ze zgrzewanej wykładziny pvc z wywinięciem na ścianę w formie cokolików. UWAGA! Wykładzina winna odznaczać się wysoką odpornością na oddziaływanie kółek krzeseł ruchomych w klasopracowni. Minimalna grubość wykładziny heterogenicznej lub homogenicznej musi wynosić 2 mm. Obowiązkowy znak CE.
I) Montaż 4 szt. żaluzji okiennych w formie rolet opuszczanych w kolorach indygo lub podobnych powodujących półmrok w pomieszczeniu z monitorami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III
Prace budowlane dot. pracowni: fizyczno-chemicznej, biologiczno-geograficznej i strefy badań dla uczniów w Zespole Szkół Miejskich nr 3 przy ul. Szkolna 38, 38-200 Jasło.

Działki ewid. nr 605/4, 608/4, 615/10, 609/8, 607, 613/5, 610/5, 615/11, 602/4, 603/ 5, 603/1, 606/ 5

Opis zamierzenia:

a) Wymiana 3 sztuk drzwi o istniejącym świetle 80 cm na drzwi o świetle 90 cm dla osób niepełnosprawnych bez potrzeby przebudowy nadproży. Po wymianie odtworzyć szpalety. UWAGA! Poziom posadzek bezprogowy. Skrzydła drzwiowe z małą szybką jako bulaj drzwiowy. UWAGA! Roboty budowlane nie wymagające pozwolenia na budowę .
b) W dwóch salach rozbiórka istniejących posadzek z płytek pcv oraz skucie nierówności warstwy wyrównawczej. Wykonanie nowych warstw jako samopoziomującej, na której wykonać nową posadzkę ze zgrzewanej wykładziny pvc z wywinięciem na ścianę w formie cokolików . UWAGA! Wykładzina winna odznaczać się wysoką odpornością na oddziaływanie kółek krzeseł ruchomych w klasopracowni. Minimalna grubość wykładziny heterogenicznej lub homogenicznej musi wynosić 2 mm. Obowiązkowy znak CE.
c) Wbudowanie rolet okiennych ( 28 sztuk) cało płaszczyznowych z materiału z gęsto tkanym wątkiem i osnową w kolorach ciemno-szarym lub zielonym. Gęstość materiału do akceptacji przez Dyrektora Szkoły z uwagi na intensywne nasłonecznienie okien. Rolety opuszczane i podnoszone.
d) Wbudowanie fototapety tematycznej dużej o powierzchni ok. 12 m2 z przygotowaniem podłoża. Fototapeta z odpowiednim atestem odporności na działanie promieni UV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 71136,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzuceniu

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzuceniu.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia 16.07.2024 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta na realizację w/w zadania.

2024-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane