Dostawa specjalistycznych komponentów i technicznych środków materiałowych do samolotów C-295M, M28B/PT GC, silników turbośmigłowych oraz symulatora lotów CAE samolotu C-295M
8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436602
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-30 12:30
- Lokalizacja
- Balice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9441995873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mastyksy, wypełniacze, uszczelniaczeFarby, lakiery i mastyksyKlejeŻywice epoksydoweSpecjalistyczne produkty chemicznePreparaty czyszcząceProdukty antykorozyjnePreparaty smaroweTaśma przylepnaRóżne narzędzia ręczneTworzywa izolacyjne
Wykonawcy
29 przyznanych
PEOPLE TECHNOLOGY COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
46 694 PLNPEOPLE TECHNOLOGY COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
719 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
7862,16 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3180 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
2488,29 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
1158 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
20 989 PLNPEOPLE TECHNOLOGY COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
2525 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
4683,84 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
2806,86 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
498,05 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
870 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3505,5 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
986 PLNPROAERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1576,86 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
1136 PLNROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
324,72 PLNPROAERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2145,12 PLNPEOPLE TECHNOLOGY COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
1042 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
981,54 PLNPETRO KOGUTKraków, PL
218 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
3129,12 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 599,5 PLNROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
60 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
19 736,58 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1096,3 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
3703,53 PLNANKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZELÓW, PL
713,4 PLN"SEMICON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.