Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - etap 2 prace remontowe

Gmina Zbuczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00436747
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00436747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-30 12:57
Lokalizacja
Zbuczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e7d45ba-11dc-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
8212392687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneWyroby sanitarneKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

3 przyznane

ARKADIUSZ JASTRZĘBSKIZbuczyn, PL · lot 0
482 086,3 PLN
IRENEUSZ PRZEŹDZIAKŁuków, PL · lot 1
467 683,66 PLN
IRENEUSZ PRZEŹDZIAKŁuków, PL · lot 2
109 588,28 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436747 z dnia 2024-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - etap 2 prace remontowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e7d45ba-11dc-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - etap 2 prace remontowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e7d45ba-11dc-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073873/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Malowianie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Zbuczynie

1.1.23 Remont korytarzy szkolnych w Szkole Podstawowej w Krzesku-Królwa Niwa

1.1.24 Wymiana podłóg w części pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Czuryłach

1.1.25 Remont częśći pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Ługach Wielkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje malowanie pomieszczeń sali gimnastycznej oraz malowanie pomieszczeń budynku F Szkoły Podstawowej w Zbuczynie. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.1 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.1 do SWZ, plany pomieszczeń i rysunki techniczne stanowiące zał. nr 8.1 do SWZ.
W zakres robót związanych z remontem korytarzy wchodzą m.in.:
Demontaż sprzętu sportowego – drabinek, koszy itp., przygotowanie powierzchni do malowania poprzez m.in.: przetarcie istniejących tynków wewnętrznych, uzupełnienie ubytków, reperacja pęknięć i uszkodzeń, wypełnienie rys, szpachlowanie nierówności, gruntowanie podłoży, malowanie ścian powyżej lamperii, malowanie tapetą natryskową do wysokości 2m (sala gimnastyczna) i 1,6m (pozostałe pomieszczenia), montaż nowych drzwiczek rewizyjnych oraz kratek wentylacyjnych, ponowny montaż sprzętu sportowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 307746,15 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje remont korytarzy na I i II piętrze budynku oraz remont łazienek na parterze, I i II piętrze budynku. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.2 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.2 do SWZ, plany pomieszczeń i rysunki techniczne stanowiące zał. nr 8.2 do SWZ.
W zakres robót związanych z remontem korytarzy wchodzą m.in.:
- Wymiana instalacji elektrycznej – zakres zgodnie z załączonym przedmiarem obejmujący m. in.:
- Prace remontowe obejmujące m.in. demontaż: parkietu, istniejących okładzin ściennych – drewniane listwy odbojowe, poręczy schodowych, wyłazu na poddasze, drzwi wraz z ościeżnicami, zabezpieczeń okien, parapetów, przebudowa instalacji hydrantowej na II piętrze, poszerzenie otworów drzwiowych i zamontowanie nowych drzwi z ościeżnicami, wymianę parapetów podokiennych, wykonanie sufitu podwieszanego, montażu wykładziny rulonowej PVC podłogowej homogenicznej, malowanie lamperii tapetą natryskową na wysokości 1,6 m, 2-krotne malowanie ścian powyżej lamperii farbą akrylową, powierzchnie ścian powyżej lamperii należy malować 2-krotnie farbą po uprzedniej naprawie tynku oraz gruntowaniu odpowiednim środkiem gruntującym.
W zakres prac związanych z remontem łazienek wchodzą m.in.:
Prace demontażowe istniejącego białego montażu, okładzin ściennych, podłogowych i sufitowych, likwidacja ścian działowych, montaż parapetów, montaż wykładziny rulonowej PVC podłogowej homogenicznej, ułożenie okładzin ściennych z wykładziny PCV np. typu tarkett, wykonanie białego montażu, malowanie sufitu farbą akrylową, malowanie ścian powyżej lamperii farbą akrylową, wykonanie kabin ustępowych z HPL.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44411000-4 - Wyroby sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 310298,57 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wymianę podłóg na parterze i I piętrze budynku oraz malowanie pomieszczenia na parterze budynku. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.3 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.3 do SWZ,
W zakres robót związanych z remontem korytarzy wchodzą m.in.:
Na parterze budynku rozebranie podłóg drewnianych ślepych i legarów, wykonanie posadzki betonowej na gruncie -z izolacją termiczną i wilgociową, montaż wykładziny rulonowej PVC podłogowej homogenicznej, malowanie sufitu, malowanie lamperii tapetą natryskową na wysokości 1,6 m, malowanie ścian powyżej lamperii.
Na I piętrze budynku - demontaż istniejących okładzin podłogowych, odtworzenie podłogi na legarach, nawierzchniowo płyta OSB, montaż wykładziny rulonowej PVC podłogowej homogenicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

4.5.5.) Wartość części: 77309,11 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wymianę drzwi wewnętrznych z ościeżnicami. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.2 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.5.) Wartość części: 23247,09 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482086,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695830,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482086,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane i Instalatorstwo Hydrauliczne PROF-ARK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8211707551

7.3.3) Ulica: Terespolska 98

7.3.4) Miejscowość: Zbuczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 08-106

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482086,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467683,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467683,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 467683,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRPOL Ireneusz Przeździak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251716148

7.3.3) Ulica: Trzaskoniec

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 467683,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109588,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120848,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109588,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRPOL Ireneusz Przeździak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251716148

7.3.3) Ulica: Trzaskoniec

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109588,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 03.06.2024 r. dokonano otwarcia ofert złożonych w postepowaniu pn. „Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn – etap 2 prace remontowe”. Do dnia upływu terminu składania ofert na wykonanie Części 4: Remont części pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Ługach Wielkich wpłynęły dwie oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51419,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129045,50 PLN

2024-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane