Zakup wraz z dostawą i montażem platformy dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PNIEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00436948
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00436948/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-07-30 13:31
Lokalizacja
Pniewo, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7373a779-309e-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
7751119082
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyUrządzenia do demontażuInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

LIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAWARSZAWA, PL · lot 0
244 836 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00436948 z dnia 2024-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą i montażem platformy dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PNIEWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: DPS Pniewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004730801

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91

1.5.2.) Miejscowość: Pniewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-311

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpspniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dpspniewo.powiatkutnowski.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7373a779-309e-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą i montażem platformy dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7373a779-309e-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436948

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00102858/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup wraz z dostawą i montażem platformy dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380619

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS 01/W/ZP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest demontaż istniejącej platformy dźwigowej oraz dostawa i montaż fabrycznie nowej platformy dźwigowej przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych wraz z modernizacją instalacji elektrycznej na potrzeby platformy dźwigowej oraz budową podjazdu niwelującego różnice wysokości w obszarze szybu windowego w Domu Pomocy Społecznej w Pniewie (Pniewo 91, 99-311 Bedlno) – dalej zwanego „DPS” - wraz ze świadczeniem systematycznych usług serwisowych i konserwacyjnych przedmiotu zamówienia w okresie gwarancji i rękojmi za wady.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 1A do SWZ, obejmująca:
a) Projekt zagospodarowania terenu;
b) Projekt architektoniczno-budowlany.
2) Wytyczne techniczne dla windy oraz urządzeń elektrycznych – załącznik nr 1B do SWZ;
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – załącznik nr 1C do SWZ;
4) Przedmiar robót – załącznik nr 1D do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Wykonawcy, Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiał poglądowo – informacyjny)
5) Projekt umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, by dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, nieużywane i nieregenerowane, sprawne technicznie, wolne od wszelkich wad prawnych, w tym roszczeń osób trzecich oraz zajęć egzekucyjnych.
4. Gwarancja i rękojmia za wady:
1) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane prace i roboty budowlano- montażowe, wykonane instalacje oraz urządzenia stanowiące Przedmiot zamówienia, gwarancji jakości na okres wynoszący minimum 24 miesiące od daty końcowego odbioru robót.
(Ostateczny termin gwarancji i rękojmi za wady wynikał będzie z oferty Wykonawcy).

Okres rękojmi za wady fizyczne z tytułu wykonania przedmiotu zamówienia będzie odpowiadał okresowi gwarancji. Zamawiającemu z tytułu rękojmi przysługiwać będą uprawnienia wynikające z kodeksu cywilnego art. 556 i następne.

2) Gwarancja w szczególności obejmuje:
a) usuwanie wszelkich wad tkwiących w rzeczy w momencie odbioru, jak i powstałych w okresie gwarancji;
b) wszelkie koszty związane z wykonaniem napraw gwarancyjnych, w szczególności koszty materiałów i robocizny oraz koszty dojazdu do miejsca naprawy, transportu, dostarczenia wyrobów budowlanych;
c) koszty usunięcia wszelkich szkód, wad i usterek, które powstały w wyniku użytych przez Wykonawcę materiałów lub urządzeń, posiadających wadę ukrytą;
d) ponadto w okresie udzielonej gwarancji i rękojmi za wady na dostarczoną i zamontowaną platformę dla osób niepełnosprawnych Wykonawca, bez odrębnego wynagrodzenia, zobowiązany jest do zapewnienia świadczenia, niezbędnych w celu zachowania gwarancji i rękojmi za wady na dostarczoną i zamontowaną platformę dla osób niepełnosprawnych, usług serwisowych i konserwacji wraz materiałami eksploatacyjnymi. Koszty z tym związane należy wliczyć w cenę oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43322000-6 - Urządzenia do demontażu

45313100-5 - Instalowanie wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244836,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319249,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244836,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 368101003

7.3.3) Ulica: Pawia 51/72

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244836,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Informacje dodatkowe do pkt 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: Zamówienie zostanie wykonane (zakończone) maksymalnie w terminie do 80 dni od dnia zawarcia umowy.
Za termin wykonania (zakończenia) zamówienia ustala się dzień zgłoszenia przez Wykonawcę, pismem dostarczonym do siedziby Zamawiającego oraz wpisem do dziennika budowy - osiągnięcia gotowości do odbioru końcowego robót, potwierdzonej przez Inspektora Nadzoru na piśmie, o którym mowa wcześniej oraz wpisem do dziennika budowy, z zastrzeżeniem postanowień § 3 ust. 2 pkt 39 projektu umowy (załącznik nr 5 do SWZ).

2. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
2024-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy