Badania w trybie odwołania od orzeczeń lek. przedkł. przez osoby ubiegające się o: 1. Wydanie pozw. na broń lub posiad. takie uprawn. 2. Wpis na listę kwalifik. pracown. ochrony i posiad. taki wpis
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00436993
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-30 13:40
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne
Wykonawcy
4 przyznane
WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W KATOWICACHKatowice, PL
206 079,36 PLNWOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W KATOWICACHKatowice, PL
77 279,76 PLNWOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W KATOWICACHKatowice, PL
154 559,52 PLNWOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY W KATOWICACHKatowice, PL
77 279,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.