Renowacja zabytkowego parku dworskiego w Łękawie
POWIAT BEŁCHATOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00437045
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00437045/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 13:49
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d0c05a8-1f6c-4167-829e-a04dc673c6ee
- Identyfikator
- 7692204721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00437045 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja zabytkowego parku dworskiego w Łękawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9519921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja zabytkowego parku dworskiego w Łękawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d0c05a8-1f6c-4167-829e-a04dc673c6ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041065/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Renowacja zabytkowego parku Dworskiego w Łękawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403282
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem przedsięwzięcia jest rewitalizacja i przywrócenie funkcji wypoczynkowych i rekreacyjnych parku. Przyczyni się to do wzrostu liczby osób korzystających z tego miejsca jak i pozytywnie wpłynie na wizerunek Powiatu Bełchatowskiego. Teren na którym planowana jest inwestycja jest własnością Powiatu Bełchatowskiego, dla którego brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Park na działce nr ewid. 289/2, numer obr. 0021, obręb Łękawa znajduje się w rejestrze zabytków i w ewidencji zabytków. W wyniku robót budowlanych nie przewiduje się zmiany funkcji miejsca, a prowadzone prace będą miały charakter renowacyjny i rewitalizacyjny.
1. Przedmiotem zamówienia w pierwszym etapie jest opracowanie pełno branżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej zawierającej m.in. Projekt Budowlany i Wykonawczy, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, Przedmiar, Kosztorys Inwestorski w podziale na elementy do celów rozliczeniowych, na podstawie szczegółowych wytycznych zawartych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) oraz uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych, pozwoleń i uzgodnień (w tym konserwatorskich) pozwalających na prace i roboty budowlane, oraz w dalszej części realizacja usług i robót budowlanych na podstawie powyższej dokumentacji technicznej,
w zakresie:
a) rozbiórki fragmentu istniejącego ogrodzenia;
b) odbudowy fragmentu ogrodzenia;
c) renowacji istniejącego ogrodzenia;
d) wycinki drzew;
e) pielęgnacji drzewostanu;
f) robót w zakresie układania obrzeży;
g) robót w zakresie nawierzchni mineralno – glinkowych;
h) małej architektury, w tym tablic informacyjnych;
i) rekultywacji istniejących trawników;
j) zakupu i posadzenia roślin.
w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Renowacja zabytkowego parku dworskiego w Łękawie”.
Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie której możliwa będzie realizacja przedmiotu zamówienia zarówno pod względem formalno – prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z ta dokumentacją dla zadania „Renowacja zabytkowego parku w Łękawie”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego zawarty jest w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) stanowiącym Załącznik Nr 7 do niniejszej specyfikacji, oraz w Projekcie umowy Załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45453100-8 - Roboty renowacyjne
03452000-3 - Drzewa
03451000-6 - Rośliny
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożonych ofert.| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |