Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby prawidłowej realizacji projektu pn.: CUS – Nowe spojrzenie na usługi społeczne.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00437582
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-30 15:35
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542331531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłków
Wykonawcy
3 przyznane
FIRMA CATERINGOWA EKO MNIAM NON PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
87 464 PLNFIRMA CATERINGOWA EKO MNIAM NON PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
87 464 PLNFIRMA CATERINGOWA EKO MNIAM NON PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
43 732 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.