Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - nawierzchnia placów, schody i pochylnie
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00437621
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00437621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-30 15:56
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe0e1bae-37aa-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00437621 z dnia 2024-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - nawierzchnia placów, schody i pochylnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe0e1bae-37aa-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn - nawierzchnia placów, schody i pochylnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe0e1bae-37aa-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073873/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Przebudowa schodów zewnętrznych i pochylni w budynku Szkoły Podstawowej w Borkach-Wyrkach
1.1.32 Remont utwardzenia (opaski) wokół budynku Szkoły Podstawowej w Dziewulach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje Dostosowanie schodów przed wejściem głównym i pochylni dla niepełnosprawnych w budynku szkoły do obowiązujących przepisów techniczno – budowlanych.. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.1 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.1 do SWZ i rysunki techniczne stanowiące zał. nr 8.1 do SWZ.W zakres robót wchodzą m.in.:
Całkowita likwidacja istniejących schodów i pochylni dla niepełnosprawnych. W miejsce zlikwidowanych schodów przewiduje się wykonanie schodów terenowych z płyty betonowej 30x60 cm gr. 6 cm typu Rekord oraz pochylni o nawierzchni z kostki betonowej odpowiadającej wymogom obowiązujących przepisów. Montaż obustronnej balustrady i pochwytów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233251-3 - Wymiana nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 32413,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje wykonanie całkowitej wymianę istniejącej opaski betonowej na wykonaną z kostki brukowej oraz przebudowę schodów przed wejściem. Szczegółowy zakres zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) przedstawiają: Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6.2 do SWZ, przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.2 do SWZ i i rysunki techniczne stanowiące zał. nr 8.2 do SWZ.W zakres robót wchodzą m.in.:
Demontaż istniejącej opaski betonowej. Wykonanie nowej opaski budynku z kostki brukowej na podsypce cementowo – piaskowej i podbudowie z kruszywa łamanego. Demontaż murków okalających okienka poziomu -1 i zabezpieczenie otworów kratą pomostową. Dostosowanie rur spustowych do wysokości opaski. Demontaż schodów betonowych i wykonanie schodów z kostki betonowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233251-3 - Wymiana nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 41882,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 16.07.2024 r. dokonano otwarcia ofert złożonych w postepowaniu „Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn”. Do dnia upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 16.07.2024 r. dokonano otwarcia ofert złożonych w postepowaniu „Modernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Zbuczyn”. Do dnia upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |