Zam. poleg. na powtórzeniu podobnych rob. budowlanych w ramach przebud. ukł. kom. przy ul. Plac Dworcowy oraz ul. przyległych, pn. reg. wys. w obrębie chodników i zjazdów oraz wprowadzenie zmian SOR

Gmina Miejska Łeba

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00437840
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00437840/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-31 07:55
Lokalizacja
Łeba, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c4c88b47-400a-4645-b2fa-deb96944c3cb
Identyfikator
8411624019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

KRUSZYWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLinia, PL · lot 0
27 060 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00437840 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zam. poleg. na powtórzeniu podobnych rob. budowlanych w ramach przebud. ukł. kom. przy ul. Plac Dworcowy oraz ul. przyległych, pn. reg. wys. w obrębie chodników i zjazdów oraz wprowadzenie zmian SOR

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Łeba

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979743

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 90

1.5.2.) Miejscowość: Łeba

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 8661 510

1.5.8.) Numer faksu: 59 8661 337

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leba.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://leba.um.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zam. poleg. na powtórzeniu podobnych rob. budowlanych w ramach przebud. ukł. kom. przy ul. Plac Dworcowy oraz ul. przyległych, pn. reg. wys. w obrębie chodników i zjazdów oraz wprowadzenie zmian SOR

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4c88b47-400a-4645-b2fa-deb96944c3cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437840

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010299/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rozbudowa ulicy Plac Dworcowy w Łebie wraz z ulicami przyległymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie art. 304 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z
dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r.
poz. 1605) oraz przepisami wykonawczymi do tej ustawy. W okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego,
dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót
budowlanych, takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne
z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6dfc144c-6c9f-11ed-aea3-5a7c432eaced

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.26.2024.IM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 22054,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Regulacja wysokościowa w obrębie chodników i zjazdów:
1. Regulacja wysokościowa chodnika oraz pochylni na ul. Kościelnej – Zgodnie z załącznikiem
nr 1 do OPZ
Należy dokonać rozbiórki stopnia prowadzącego do przychodni lekarskiej o szer. 1,65 m wraz
z pochylnią dla wózków o szer. 1,2m. Następnie na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3cm
wykonać 2 stopnie (wys. 15cm, szer. 30cm) z kostki rozbiórkowej, podstopnice oraz krawędzie
stopni wykonać z obrzeża betonowego 30x8cm.
Pochylnię dla wózków, wykonać z kostki rozbiórkowej na podsypce cementowo-piaskowej 1:4
gr. 3cm, krawędzie pochylni wykonać z obrzeża betonowego 30x8cm.
Powyższe ma na celu dostosowanie poziome nowego chodnika, realizowanego w ramach
zadania podstawowego, z istniejącą rzędną dojścia na budynku przychodni. Umożliwi
to bezpieczną komunikację pieszych oraz osób z niepełnosprawnością oraz wózków z rejonu
ul. Kościelnej do budynku przychodni.
2. Dowiązanie nawierzchni parkingu/zjazdu przy budynku przychodni - Zgodnie z załącznikiem
nr 2 do OPZ
Należy dokonać rozbiórki nawierzchni parkingu od strony ul. Kościelnej (długość ok. 10m
wzdłuż drogi, szerokość 2,5m). Wykonać podsypkę cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3cm,
następnie, zachowując spadek od budynku w stronę jezdni, odtworzyć nawierzchnię parkingu
z kostki rozbiórkowej.
Powyższe ma na celu dostosowanie poziome nowego chodnika, realizowanego w ramach
zadania podstawowego, z istniejącą rzędną parkingu znajdującego się pomiędzy jezdnią,
a budynkiem przychodni. Umożliwi to wjazd samochodów na miejsca postojowe wzdłuż
obiektu.
3. Dowiązanie zjazdu do pensjonatu przy ul. Kościelnej - Zgodnie z załącznikiem nr 3 do OPZ
Należy dokonać rozbiórki nawierzchni istniejącego zjazdu do posesji przy ul. Kościelnej
(długość ok. 6m wzdłuż drogi, szerokość 2,0m). Wykonać podsypkę cementowo-piaskowej 1:4
gr. 3cm, następnie, zachowując spadek od posesji w stronę jezdni, odtworzyć nawierzchnię
zjazdu z kostki rozbiórkowej.
Powyższe ma na celu dostosowanie poziome istniejącego zjazdu z rzędną drogi realizowanej
w ramach zadania podstawowego. Umożliwi to bezpieczną komunikację z drogi publicznej na
teren prywatny.
4. Umocnienie skarpy płytą MEBA – przy bloku nr 4 oraz przy budynku na skrzyżowaniu
ul. Plac Dworcowy z ul. Kościelną - Zgodnie z załącznikiem nr 4 do OPZ
Należy usunąć trawę i darń z powierzchni skarpy, a następnie ułożyć płyty typu MEBA (2 rzędy
o łącznej szerokości 80cm) na długości 27m przy bloku nr 4 oraz ok. 9,75m przy posesji na
skrzyżowaniu z ul. Kościelna. Następnie należy uzupełnić otwory humusem i obsiać trawą.
Zakres przy bloku nr 4 zostanie wykonany na prośbę mieszkańców nieruchomości. Natomiast
odcinek wzdłuż granicy przy posesji znajdującej się na skrzyżowaniu ul. Kościelnej i ul. Plac
Dworcowy zostanie wykonany w celu ustabilizowania chodnika (dodatkowy opór) oraz
zabezpieczenia skarpy przez osuwaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27060,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27060,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27060,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kruszywo Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190905370

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Linia

7.3.5) Kod pocztowy: 84-223

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27060,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane