Świadczenie usług medycznych w ramach akcji informacyjno-profilaktyczno-społecznej w zakresie edukacji zdrowotnej, promocji zdrowia oraz profilaktyki chorób pn. Biała Niedziela w Powiecie Wrocławskim
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438109
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-31 09:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi ochrony zdrowiaUsługi medyczne i podobne
Wykonawcy
8 przyznanych
TELEMEDYCYNA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL
30 300 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNPOLSKA PROFILAKTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 000 PLNMulti-Med Sp. z o.o.Wrocław, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.