„Remont placu sportowo-rekreacyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej”
Gmina Czerwonka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438157
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 09:29
- Lokalizacja
- Czerwonka Szlachecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9120d391-379f-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7571477236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438157 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont placu sportowo-rekreacyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwonka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146131861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwonka Włościańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Czerwonka Szlachecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-232
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297179505
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@czerwonka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9120d391-379f-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont placu sportowo-rekreacyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9120d391-379f-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043496/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Remont placu sportowo-rekreacyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIZG.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont placu sportowo-rekreacyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej. W ramach zadania zdemontowane zostaną istniejące urządzenia, które zostaną wymienione na nowe, spełniające te same funkcje użytkowe, następujące urządzenia:
Zestaw zręcznościowy duży: 1 szt.,
Zabawka na sprężynie: 3 szt.,
Ścianka wspinaczkowa: 1 szt.,
Karuzela z siedziskiem: 1 szt.,
Kosz na śmieci: 2 szt.,
Ławka: 2 szt.,
Huśtawka podwójna: 1 szt.,
Karuzela bez siedziska: 1 szt.,
Piramida linowa: 1 szt.,
Zestaw zręcznościowy mały: 1 szt.,
Zabawka na sprężynie poczwórna: 1 szt.,
Linozjazd: 1 szt.
Ponadto, w ramach zadania zdemontowana zostanie stara i wykonana nowa nawierzchnia z płyt gumowych SBR na istniejącym podłożu, o łącznej powierzchni 470,20 m2.
Wszystkie przewidziane do montażu urządzenia będą fabrycznie nowe i nigdy wcześniej nieużywane.
Lokalizacja placu: działka ewidencyjna nr 262, położona w miejscowości Czerwonka Włościańska, gmina Czerwonka, powiat makowski, województwo mazowieckie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ;
przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ;
projekcie zagospodarowania terenu, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
3. Zastosowane materiały i urządzenia winny odpowiadać deklaracjom zgodności z Polskimi Normami, atestami i aprobatami technicznymi. Podane w niniejszej SWZ, przedmiarze robót i projekcie zagospodarowania terenu nazwy własne (pochodzenie, producent, itd.) mają jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów, produktów, urządzeń czy wyposażenia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Produkt równoważny to taki, który ma te same cechy funkcjonalne, co wskazany w dokumentacji konkretny z nazwy lub pochodzenia produkt. Jego jakość nie może być gorsza od jakości określonego w specyfikacji i dokumentacji budowlanej produktu oraz powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania stawiane przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389078,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONIN Łukasz Borowiec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681510672
7.3.3) Ulica: Warszawska 11L
7.3.4) Miejscowość: Winnica
7.3.5) Kod pocztowy: 06-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227550,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |