Modernizacja systemu dostawy wody i odbioru ścieków na terenie gminy Słupsk
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438193
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 09:38
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9058848c-33b2-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438193 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu dostawy wody i odbioru ścieków na terenie gminy Słupsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaredzikowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu dostawy wody i odbioru ścieków na terenie gminy Słupsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9058848c-33b2-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051278/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja systemu dostawy wody i odbioru ścieków na terenie Gminy Słupsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384309
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina - jako podmiot zamawiający jest jednostką sektora finansów publicznych, która posiada 100% udziałów w spółce Zakład Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą rolę w zakresie jej celów strategicznych, obszarów działalności, co znajduje swoje odzwierciedlenie akcie założycielskim spółki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3358536,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamierzenie inwestycyjne obejmuje modernizację i rozbudowę systemu dostawy wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Słupsk. W ramach zadania zostanie rozbudowana sieć wodociągowa z Głobina do Płaszewka, zbudowana zostanie stacja podnoszenia ciśnienia wody w miejscowości Siemianice oraz zmodernizowany zostanie wyeksploatowany układ wodociągowy Strzelino-Włynkówko. Ostatnim zadaniem zaplanowanym do realizacji w ramach zadania jest modernizacja kanalizacji sanitarnej biegnącej w ciągu ulic Leśnej i Słupskiej w miejscowości Bydlino. Niedostosowana infrastruktura wodno- kanalizacyjna powoduje problemy w dostawie wody o odpowiednim ciśnieniu a także problem z prawidłowym odprowadzaniem ścieków. Modernizacja systemu odbioru ścieków i zapewnienia bezawaryjnego dostępu do wody, wpłynie na podniesienie jakości życia mieszkańców obszarów wiejskich. Wykonanie w/w inwestycji gwarantuje zrównoważony rozwój oraz wpłynie na stworzenie warunków do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392996109
7.3.3) Ulica: Kolejowa 5
7.3.4) Miejscowość: Jezierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 76-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3950000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-30| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |